Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2021 - uznanie dla Blachy Pruszyński

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2021 - uznanie dla Blachy Pruszyński

Wiarygodność w biznesie to podstawa dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Dlatego tak ważna jest moralność płatnicza, transparentność finansowa oraz uczciwe powiązania korporacyjne i osobowe.

aktualizacja: 2022-09-21 07:07:47

Międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Bisnode Polska ocenia przedsiębiorstwa na podstawie sprawozdań finansowych, a także analizy moralności płatniczej wg programu Bisnode International Payment Monitor.

Wynikiem takiego dochodzenia jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej przydzielany za poprzedni rok. Firma Blachy Pruszyński po raz kolejny uzyskała to wyróżnienie. Ponad 35 lat w biznesie świadczy o rozsądnym podejściu do biznesu, co owocuje z roku na rok.

Firma powiązana:
Blachy Pruszyński

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!