Magda i Piotr pod własnym dachem - cykl filmów poradnikowych CREATON

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Magda i Piotr pod własnym dachem - cykl filmów poradnikowych CREATON

Dach to jeden z najważniejszych etapów budowy domu - jeden z najdroższych i mających często decydujący wpływ na wygląd całego budynku. Dlatego CREATON przygotował cykl filmów poradnikowych "Magda i Piotr pod własnym dachem", który ma na celu ułatwić przyszłym inwestorom proces wyboru, zakupu i montażu produktów dachowych.

aktualizacja: 2021-11-03 13:47:44

Bohaterzy cyklu Magda i Piotr prezentują wybrane zagadnienia dotyczące budowy domu związane z dachem - od spotkania z architektem i wyboru projektu domu z dachówką ceramiczną, przez wybór ekipy dekarskiej i zakup produktów w punkcie sprzedaży, aż do prezentacji gotowego domu. Podczas spotkań z różnymi ekspertami poruszane są liczne - ważne z perspektywy osób budujących dom - zagadnienia, na przykład:

  • Na co warto zwrócić uwagę podczas budowy domu z dachówką ceramiczną?
  • Jak liczne zalety dachówki ceramicznej wpływają na komfort życia domowników?
  • Które rozwiązania zmniejszają koszt montażu dachówki i zwiększają trwałość dachu?
  • Jak zadbać o miejsca na dachu najbardziej narażone na działanie czynników atmosferycznych?
  • Jak rozszerzyć gwarancję dla dachówek ceramicznych CREATON na 50 lat?

Wybory dokonywane przez Magdę i Piotra, rozmowy z fachowcami, dzielenie się swoimi przemyśleniami, udzielanie rad na podstawie własnych doświadczeń to cenne wskazówki dla wszystkich osób, które planują budowę domu z dachówką ceramiczną.

Odcinek 1 - Wizyta u architekta

Po latach mieszkania w bloku i, ostatnio, powiększeniu rodziny Magda i Piotr zdecydowali się na budowę swojego wymarzonego domu. Kupili działkę i umówili się na spotkanie z architektem.

Podczas rozmowy z ekspertem poruszają szereg inspirujących zagadnień, m.in.: na co należy zawrócić uwagę wybierając projekt architektoniczny domu, jak optymalnie podzielić przestrzeń mieszkalną na strefę dzienną i nocną czy jakie rozwiązania architektoniczne obniżają koszty budowy.

Odcinek 2 - Wybór najlepszego dekarza

Po spotkaniu z dekarzem Magda i Piotr wiedzą, że "dobry produkt to jedynie połowa sukcesu. Drugą jest… dobry wykonawca." W kolejnej części poradnika CREATON "Pod własnym dachem" bohaterzy dzielą się przemyśleniami na temat wyboru dobrej ekipy dekarskiej. Podpowiadają jak wybrać fachowca, który perfekcyjnie zamontuje dach czy jakie rozwiązania w zakresie montażu wpływają na zwiększenie trwałości dachu.

Odcinek 3 - Wybór dachówki

Kolejny etap to moment, kiedy Magda i Piotr muszą ostatecznie wybrać produkt, który umieszczą na swoim dachu. W trzeciej części cyklu CREATON "Pod własnym dachem" bohaterzy odwiedzają punkt sprzedaży dachówek. Z pomocą eksperta wybierają dachówkę ceramiczną na dach swojego domu. Podczas spotkania poruszają liczne zagadnienia, na przykład: dlaczego warto wybierać dachówki renomowanych producentów czy jakie rozwiązania dachowe zmniejszają koszt montażu dachówki.

Odcinek 4 - Wybór akcesoriów dachowych

Magda i Piotr w czwartej części cyklu CREATON "Pod własnym dachem" rozmawiają z ekspertem w punkcie sprzedaży na temat akcesoriów, które warto zastosować na dachu, jeśli decydujemy się na dachówkę ceramiczną. W interesującej rozmowie z ekspertem podają odpowiedzi na liczne pytania, na przykład: jak zadbać o miejsca na dachu najbardziej narażone na działanie czynników atmosferycznych czy jaki jest wpływ wentylacji spodniej na trwałość konstrukcji dachowej.

Odcinek 5 - Zapraszamy do naszego domu

W ostatniej części cyklu CREATON "Pod własnym dachem" Magda i Piotr zapraszają do swojego wymarzonego domu. Bohaterzy podsumowują półmetek całego procesu. Przedstawiają najważniejsze zagadnienia, które ułatwią inwestorom podjęcie trafnych decyzji dotyczących wyboru i montażu dachu. Prezentują efekt działań związanych z tą częścią budowy. Dodatkowo pokazują jak w prosty sposób można uzyskać gwarancję dla dachówki ceramicznej CREATON rozszerzoną na 50 lat.

 

Planujesz budowę domu i oglądając historię Magdy i Piotra nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z dachem? Skontaktuj się z CREATON na www.podwlasnymdachem.pl. Eksperci z branży dachowej odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania.

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje