Magda i Piotr pod własnym dachem - cykl filmów poradnikowych CREATON

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Magda i Piotr pod własnym dachem - cykl filmów poradnikowych CREATON

Dach to jeden z najważniejszych etapów budowy domu - jeden z najdroższych i mających często decydujący wpływ na wygląd całego budynku. Dlatego CREATON przygotował cykl filmów poradnikowych "Magda i Piotr pod własnym dachem", który ma na celu ułatwić przyszłym inwestorom proces wyboru, zakupu i montażu produktów dachowych.

aktualizacja: 2021-06-11 13:38:50

Bohaterzy cyklu Magda i Piotr prezentują wybrane zagadnienia dotyczące budowy domu związane z dachem - od spotkania z architektem i wyboru projektu domu z dachówką ceramiczną, przez wybór ekipy dekarskiej i zakup produktów w punkcie sprzedaży, aż do prezentacji gotowego domu. Podczas spotkań z różnymi ekspertami poruszane są liczne - ważne z perspektywy osób budujących dom - zagadnienia, na przykład:

  • Na co warto zwrócić uwagę podczas budowy domu z dachówką ceramiczną?
  • Jak liczne zalety dachówki ceramicznej wpływają na komfort życia domowników?
  • Które rozwiązania zmniejszają koszt montażu dachówki i zwiększają trwałość dachu?
  • Jak zadbać o miejsca na dachu najbardziej narażone na działanie czynników atmosferycznych?
  • Jak rozszerzyć gwarancję dla dachówek ceramicznych CREATON na 50 lat?

Wybory dokonywane przez Magdę i Piotra, rozmowy z fachowcami, dzielenie się swoimi przemyśleniami, udzielanie rad na podstawie własnych doświadczeń to cenne wskazówki dla wszystkich osób, które planują budowę domu z dachówką ceramiczną.

Odcinek 1 - Wizyta u architekta

Po latach mieszkania w bloku i, ostatnio, powiększeniu rodziny Magda i Piotr zdecydowali się na budowę swojego wymarzonego domu. Kupili działkę i umówili się na spotkanie z architektem.

Podczas rozmowy z ekspertem poruszają szereg inspirujących zagadnień, m.in.: na co należy zawrócić uwagę wybierając projekt architektoniczny domu, jak optymalnie podzielić przestrzeń mieszkalną na strefę dzienną i nocną czy jakie rozwiązania architektoniczne obniżają koszty budowy.

Odcinek 2 - Wybór najlepszego dekarza

Po spotkaniu z dekarzem Magda i Piotr wiedzą, że "dobry produkt to jedynie połowa sukcesu. Drugą jest… dobry wykonawca." W kolejnej części poradnika CREATON "Pod własnym dachem" bohaterzy dzielą się przemyśleniami na temat wyboru dobrej ekipy dekarskiej. Podpowiadają jak wybrać fachowca, który perfekcyjnie zamontuje dach czy jakie rozwiązania w zakresie montażu wpływają na zwiększenie trwałości dachu.

Odcinek 3 - Wybór dachówki

Kolejny etap to moment, kiedy Magda i Piotr muszą ostatecznie wybrać produkt, który umieszczą na swoim dachu. W trzeciej części cyklu CREATON "Pod własnym dachem" bohaterzy odwiedzają punkt sprzedaży dachówek. Z pomocą eksperta wybierają dachówkę ceramiczną na dach swojego domu. Podczas spotkania poruszają liczne zagadnienia, na przykład: dlaczego warto wybierać dachówki renomowanych producentów czy jakie rozwiązania dachowe zmniejszają koszt montażu dachówki.

Odcinek 4 - Wybór akcesoriów dachowych

Magda i Piotr w czwartej części cyklu CREATON "Pod własnym dachem" rozmawiają z ekspertem w punkcie sprzedaży na temat akcesoriów, które warto zastosować na dachu, jeśli decydujemy się na dachówkę ceramiczną. W interesującej rozmowie z ekspertem podają odpowiedzi na liczne pytania, na przykład: jak zadbać o miejsca na dachu najbardziej narażone na działanie czynników atmosferycznych czy jaki jest wpływ wentylacji spodniej na trwałość konstrukcji dachowej.

Odcinek 5 - Zapraszamy do naszego domu

W ostatniej części cyklu CREATON "Pod własnym dachem" Magda i Piotr zapraszają do swojego wymarzonego domu. Bohaterzy podsumowują półmetek całego procesu. Przedstawiają najważniejsze zagadnienia, które ułatwią inwestorom podjęcie trafnych decyzji dotyczących wyboru i montażu dachu. Prezentują efekt działań związanych z tą częścią budowy. Dodatkowo pokazują jak w prosty sposób można uzyskać gwarancję dla dachówki ceramicznej CREATON rozszerzoną na 50 lat.

 

Planujesz budowę domu i oglądając historię Magdy i Piotra nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z dachem? Skontaktuj się z CREATON na www.podwlasnymdachem.pl. Eksperci z branży dachowej odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania.

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje