Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 112703
Metpol - Narożniki do tynków z powłoką MAGNELIS® – bezkonkurencyjne rozwiązanie w walce z korozją

Metpol Narożniki do tynków z powłoką MAGNELIS® – bezkonkurencyjne rozwiązanie w walce z korozją

Telefon 61 650 07 00
E-mail sprzedaz@metpol.pl
Adres Szyszkowa 6, 62-002 Suchy Las
Termoizolacja ma istotne znaczenie dla ograniczenia strat ciepła w budynku. Odpowiedni wybór materiałów potrzebnych na tym etapie prac budowlanych ma istotne znaczenie. Inwestor powinien oczekiwać poprawnego wykonania ocieplenia ściany oraz poddasza, przez które może uciekać od 10-25 % ciepła. Prawo zmierza do tego by ograniczać straty ciepła przez przegrody i narzuca inwestorowi wybór materiałów budowlanych o wysokich parametrach... Czytaj więcej
Metpol

Termoizolacja ma istotne znaczenie dla ograniczenia strat ciepła w budynku. Odpowiedni wybór materiałów potrzebnych na tym etapie prac budowlanych ma istotne znaczenie. Inwestor powinien oczekiwać poprawnego wykonania ocieplenia ściany oraz poddasza, przez które może uciekać od 10-25 % ciepła. Prawo zmierza do tego by ograniczać straty ciepła przez przegrody i narzuca inwestorowi wybór materiałów budowlanych o wysokich parametrach termoizolacyjnych. Przepisy dotyczące parametrów termoizolacji dachu są dosyć restrykcyjne z uwagi na fakt, że ruch ciepła w górę (przez połać dachu) jest bardziej intensywny niż przez ściany. Jednym z wyrobów stosowanych przy ociepleniu poddasza jest wieszak do poddaszy. Inwestor, który chce mieć pewność, że prace zostały wykonane poprawnie i z myślą o jego bezpieczeństwie, doceni fakt, że wieszak do poddaszy Pro zapewnia stabilną konstrukcję i ogranicza powstanie pęknięć.

Cieplej na poddaszu

Standardowa długość wieszaków, z których wykonawcy mogli dotychczas korzystać to 200 i 270 mm. Te parametry pozwalają uzyskać maksymalną grubość ocieplenia do 30 cm. Pojawienie się na rynku wieszaka do poddaszy Pro o długości 350 mm pozwala na wykonanie grubszej warstwy termoizolacji.

Wieszak do poddaszy 350 mm PRO

Wieszak do poddaszy, zwany wieszakiem grzybkowym, jest chętnie wykorzystywany do montażu rusztu na poddaszu. Nowy wymiar wieszaka – długość 350 mm, daje możliwość montażu grubszej wełny niż dotychczas. Jest to najdłuższy z oferowanych przez Metpol wieszaków do poddaszy. Pozwala na montaż izolacji z wełny minarelnej grubości 40 cm. Zaczep do wełny, który jest dodatkową zaletą nowego wieszaka, to rozwiązanie, które ułatwia pracę wykonawcy podczas montażu termoizolacji. Zaczep służy do przytrzymania wełny układanej pod krokwiami.

Profesjonalna zabudowa poddasza - wieszak grzybkowy METPOL

 

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum