Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

Rusza największa promocja w roku od OKNOPLAST - dobieraj produkty i obniżaj ceny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2020-11-16

OKNOPLAST wystartował z największą promocją w roku – dobieraj produkty i obniżaj ceny. Teraz produkty firmy można nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach. Akcja dotyczy wszystkich kategorii produktowych - systemów okiennych, drzwi zewnętrznych, drzwi tarasowych, rolet, a także bram garażowych, w tym najnowszej w portfolio bramy Belado.

16 listopada ruszyła największa w roku akcja promocyjna OKNOPLAST. Podobnie jak w poprzednim roku, im więcej kategorii produktów nabędziemy, tym większy otrzymamy rabat. Pozwala to na zakup całej stolarki otworowej w atrakcyjnej cenie. Promocja potrwa do 20 grudnia 2020.

Szczegółowe warunki promocji Oknoplast poznać można w salonach sprzedaży na terenie całej Polski oraz na dedykowanej stronie

Długo wyczekiwana promocja Oknoplast

- Każdego roku na naszą promocję startującą w listopadzie klienci czekają z niecierpliwością, wypatrując, co dla nich przygotowaliśmy. Kolejny raz postawiliśmy na pakiety - im więcej kategorii produktów klient zdecyduje się kupić, tym otrzyma korzystniejszą cenę. Formuła ta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, dlatego i tym razem, myśląc o klientach, postawiliśmy na to rozwiązanie. Akcja dostępna jest we wszystkich salonach sprzedaży OKNOPLAST. Na miejscu eksperci doradzą, jakie rozwiązania będą najbardziej odpowiednie do stworzenia idealnej przestrzeni domowej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb - mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu w Grupie OKNOPLAST.

Pełna designu brama garażowa Belado i to jeszcze nie wszystko

Promocją zimową objęte są produkty firmy we wszystkich kolorach - zarówno okna, drzwi, drzwi zewnętrzne, rolety, jak i bramy garażowe. Wśród asortymentu warto wyróżnić m.in. najnowsze wyroby marki, takie jak drzwi tarasowe OKNOPLAST SLIDE czy pełną designu bramę Belado. OKNOPLAST SLIDE charakteryzują cztery unikalne cechy: nowoczesność, komfort, światło i design, które sprawią że nasze drzwi tarasowe będą stanowiły wizytówkę każdego właściciela domu.

Brama garażowa Belado w promocji od Oknoplast
Brama garażowa Belado w promocji od Oknoplast

Minimalistyczny design za sprawą cieńszej ramy pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonej, która zapewnia więcej naturalnego światła w pomieszczeniu. Z kolei Belado to brama garażowa szyta na miarę potrzeb nowoczesnego domu. Jest odporna, dopracowana w każdym szczególe i ma doskonałe parametry termoizolacyjne oraz akustyczne.

Na uwagę zasługują także najcieplejsze okna z serii Winergetic, wpuszczające więcej światła Pixel iProlux, ekologiczne okno Prismatic oraz spektakularne drzwi tarasowe HST.

- Zależy nam na tym, by produkty OKNOPLAST były komplementarne. Pozwala to klientowi na zakup okien, drzwi tarasowych, drzwi zewnętrznych, rolet i bram garażowych od jednego producenta. Zwiększa to znacznie komfort zakupu, ale także zapewnia spójność, tworząc wyjątkową przestrzeń do życia - dodaje Magdalena Cedro-Czubaj.

źródło i zdjęcia: Grupa OKNOPLAST

Pozostałe promocje
Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum