Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Domy i konstrukcje

Jubileuszowa promocja Wolf System - 30 lat w Polsce

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2020-09-02

Wolf z okazji 30-lecia firmy zaprasza na jubileuszową promocję - teraz projekty WOLF System w ofercie specjalnej!

Projekt MODO
Projekt WOLF System - MODO

MODO - nasz podstawowy projekt, w którym każdy centymetr został precyzyjnie zaplanowany, aby oddać w Wasze ręce rodzinny dom z czterema ustawnymi sypialniami, dwoma łazienkami  oraz słonecznym i przestronnym pokojem dziennym z jadalnią i otwartą kuchnią. Jest to doskonała propozycja dla osób rozważających między budową domu a kupnem mieszkania. Wiemy jak budować, być poczuł się jak w domu: austriacka precyzja i jakość, certyfikowane ściany oraz 3-miesięczny czas między rozpoczęciem montażu a oddaniem kluczy w Wasze ręce – to sprawdzony przepis na radość i zadowolenie Inwestora.  Nie będziemy ukrywać – cena robi robotę i pomoże Wam szybko podjąć decyzję o postawieniu własnych czterech ścian.

Projekt WOLF System - COMBINO 2
Projekt WOLF System - COMBINO 2

COMBINO 2 – z włoskiego "łączę" dokładnie oddaje cechę tego projektu, w którym połączyliśmy funkcjonalność z przestronnością. Na parterze oddajemy do Waszej dyspozycji jasny salon z jadalnią i otwartą kuchnią oraz dodatkowy pokój,  który może służyć jako ustronny gabinet lub dodatkowy pokój. Starając się wykorzystać całkowicie przestrzeń na parterze przewidzieliśmy garderobę przy wiatrołapie. Na piętrze zaplanowaliśmy trzy ustawne sypialnie oraz łazienkę. Mamy licencję na zadowolonych Inwestorów – austriacka jakość i precyzja, certyfikowane ściany oraz 3-miesięczny czas między rozpoczęciem montażu a oddaniem kluczy w Wasze ręce.

Projekt WOLF System - COMBINO 3
Projekt WOLF System - COMBINO 3

COMBINO 3 – większa wersja projektu Combino 2, która stawia czoła najbardziej wymagającym oczekiwaniom odnośnie komfortu i wykorzystania przestrzeni. Parter to połączenie funkcjonalności z przestronnością, poczynając od ukrytej garderoby poprzez salon z jadalnią i otwartą kuchnią i pokojem, który może służyć jako dodatkowa sypialnia lub gabinet. Piętro natomiast to trzy sypialnie i dwie łazienki, z czego jedna na wyłączność jednego z pokoi. Opatentowaliśmy zasadę Stresslesshaus™ - wiemy jak budować, aby uwolnić Twoją głowę od zmartwień związanych z budową domu. Dodatkowo gwarantujemy austriacką precyzję i jakość, certyfikowane ściany oraz 3-miesięczny czas między rozpoczęciem montażu a oddaniem kluczy w Wasze ręce – przejdź na naszą WOLFOWĄ stronę mocy i przekonaj się, jak szybko urzeczywistnimy Twoje marzenie.

Pobierz katalog domów prefabrykowanych WOLF Haus.

źródło i zdjęcia: WOLF System

Pozostałe promocje
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum