Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Oszczędzaj z klasą! Zestaw CLASSICO + ZBIORNIK BUFOROWY TB - 2000 zł taniej!

Czy marzysz o domu, który jest ciepły, bezpieczny, a jednocześnie nie obciąża zbytnio Twojego portfela? Dzięki zestawowi grzewczemu CLASSICO w połączeniu ze ZBIORNIKIEM BUFOROWYM TB, te marzenia mogą stać się rzeczywistością. Ta innowacyjna propozycja na rynku ogrzewania domowego to nie tylko oszczędność i komfort, ale również dbałość o środowisko. A teraz, dostępna w MEGA atrakcyjnej cenie!

Oszczędzaj z klasą! Zestaw CLASSICO + ZBIORNIK BUFOROWY TB - 2000 zł taniej!
TEKLA Ekologiczne kotły centralnego ogrzewania na pellet i ekogroszek
www.teklakotly.pl
TEKLA Ekologiczne kotły centralnego ogrzewania na pellet i ekogroszek
Dane kontaktowe:
33 852 12 54, faks 33 857 14 29
ul. Lipowa 38, 43-523 Pruchna

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

CLASSICO - kocioł komorowy nowej generacji

Kocioł CLASSICO to symbol efektywności energetycznej i adaptacji do nowoczesnych wymagań ekologicznych. Umieszczony na liście ZUM, urządzeń kwalifikujących się do dofinansowania w ramach programu "Czyste Powietrze", oferuje użytkownikom nie tylko możliwość zmniejszenia kosztów ogrzewania, ale również szansę na pozyskanie środków na jego zakup.

Technologia dostosowana do Twoich potrzeb

Jedną z najważniejszych cech kotła CLASSICO jest możliwość zainstalowania w nim palnika na pellet. Dzięki temu, kocioł, który tradycyjnie jest urządzeniem komorowym, może zostać przekształcony w kotła automatycznego. To rozwiązanie pozwala na uzyskanie jeszcze większej wygody użytkowania i zwiększenia efektywności ogrzewania.

ZBIORNIK BUFOROWY TB - serce Twojego systemu grzewczego

ZBIORNIK BUFOROWY TB to kluczowy element systemu, który umożliwia akumulację nadmiaru ciepła generowanego przez kocioł. Dzięki temu, energia ta może być wykorzystana w późniejszym czasie, kiedy zapotrzebowanie na ciepło wzrośnie, co przekłada się na lepszą efektywność energetyczną i mniejsze koszty ogrzewania.

Dlaczego bufor ciepła jest tak ważny?

ZBIORNIK BUFOROWY TB pozwala na:

  • Wygładzenie pracy kotła, co zwiększa jego żywotność.
  • Lepsze zarządzanie produkcją ciepła, co pozwala na optymalizację kosztów.
  • Zwiększenie efektywności energetycznej całego domu, dzięki lepszemu wykorzystaniu wyprodukowanego ciepła.

Mega atrakcyjna cena - inwestycja, która się opłaca

Inwestycja w zestaw CLASSICO wraz ze ZBIORNIKIEM BUFOROWYM TB to krok w stronę przyszłości ogrzewania domowego. Dzięki możliwości dofinansowania w ramach programu "Czyste Powietrze", koszt zakupu może być znacznie niższy, co sprawia, że jest to inwestycja, która szybko się zwraca.

Nie czekaj! Zadbaj o komfort i ciepło w swoim domu, jednocześnie dbając o środowisko i swoje finanse. Odkryj, jak zestaw CLASSICO + ZBIORNIK BUFOROWY TB może zmienić Twoje życie na lepsze.

Zrób krok w stronę nowoczesnego ogrzewania

Wybór zestawu CLASSICO w połączeniu ze ZBIORNIKIEM BUFOROWYM TB to decyzja, która przynosi korzyści zarówno krótko-, jak i długoterminowe. Komfort użytkowania, oszczędności finansowe, a także wkład w ochronę środowiska to tylko niektóre z zalet tej nowoczesnej technologii ogrzewania. Zestaw CLASSICO wraz ze ZBIORNIKIEM BUFOROWYM TB stanowi przełomowe rozwiązanie w dziedzinie ogrzewania domowego, łącząc w sobie efektywność energetyczną, komfort użytkowania i dbałość o środowisko.

Dostępność dofinansowania w ramach programu "Czyste Powietrze" sprawia, że jest to inwestycja dostępna szerokiemu gronu odbiorców, która oferuje znaczące oszczędności kosztów oraz zwiększa wartość każdego domu. Zdecydowanie na korzyść przyszłościowego ogrzewania, zestaw ten zapewnia nie tylko ciepło i bezpieczeństwo, ale także świadomość bycia częścią rozwiązania dla lepszego jutra. Nie przegap okazji, aby uczynić swój dom bardziej efektywnym energetycznie i przyjaznym dla środowiska dzięki nowoczesnej technologii, którą oferuje zestaw CLASSICO i ZBIORNIK BUFOROWY TB.

źródło i zdjęcia: TEKLA