PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Kotły gazowe i olejowe

Specjalna promocja na kotły gazowe De Dietrich - przygotuj się na sezon grzewczy

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-09-13

Z myślą o nadchodzącym sezonie grzewczym oraz wzrastającej dostępności kotłów Evodens AMC i MCR3 evo, firma De Dietrich przygotowała dla swoich klientów specjalne ceny na pakiety kotłów gazowych jednofunkcyjnych wraz z dedykowanymi podgrzewaczami c.w.u.

Promocja obejmuje trzy wersje pakietów promocyjnych, które z pewnością zaspokoją różne potrzeby i oczekiwania naszych klientów:

  • PREMIUM+ – promocyjne zestawy pakietowe kotłów kondensacyjnych Evodens AMC. W skład zestawu wchodzi podgrzewacz c.w.u. ze stali nierdzewnej AQUAvie. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość i niezawodność.
  • KOMFORT+ – promocyjne zestawy pakietowe kotłów kondensacyjnych MCR3 evo. W zestawie znajduje się podgrzewacz c.w.u. ze stali nierdzewnej AQUAvie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają komfortu i efektywności.
  • KOMFORT – promocyjne zestawy pakietowe kotłów kondensacyjnych MCR3 evo. W skład zestawu wchodzi podgrzewacz c.w.u. ze stali nierdzewnej AQUAvie. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort i ekonomiczność.

Zachęcamy do skorzystania z promocyjnej oferty. To doskonała okazja do zakupu nowoczesnego i efektywnego systemu grzewczego w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj, przygotuj się na sezon grzewczy już teraz!

źródło i zdjęcia: BDR Thermea Poland Sp. z o.o.

Pozostałe promocje