PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Kotły na paliwo stałe

Promocja na zbiornik akumulacyjny ZA 500 Zębiec

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-03-13

Firma Zębiec proponuje specjalną ofertę - jeśli zdecydujesz się na zakup kotła ze zbiornikiem akumulacyjnym ZA 500 w pakiecie, zaoszczędzisz. Szczegóły oferty można poznać, kontaktując się z Autoryzowanymi Dystrybutorami lub Doradcami Handlowymi.

Akumulator energii cieplnej

Zbiornik akumulacyjny ZA 500 to nic innego jak bateria, która przechowuje nadwyżkę energii cieplnej. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w wielu przypadkach, z uwagi że nasz produkt może być używany wspólnie z czterema źródłami ogrzewania. Odpowiednio dobrany zwiększa sprawność całego układu, poprawiając spalanie w kotle oraz przekazywanie ciepła. Głównymi atutami są: oszczędność, bezpieczeństwo, komfort, elastyczność i ekologia.

Nie tylko magazynowanie

Akumulacja ciepła nie jest jedyną korzyścią, jaką daje nasz zbiornik. Równie ważna jest poprawa sprawności układu grzewczego i wydłużenie żywotności urządzeń. Kocioł nagrzewa wodę w zbiorniku bez względu na chwilowe zmiany temperatury. Może działać z mocą przy której osiąga największą sprawność, a zgromadzone ciepło w zbiorniku można wykorzystać później.

Efektywna i ekologiczna praca kotła

Aby spalanie w kotle było efektywne i ekologiczne musi pracować w swoich górnych parametrach – a to potrzebne jest tylko w największe mrozy – takich dni w sezonie jest niewiele. W efekcie kocioł w okresie grzewczym pracuje nieefektywnie, co oznacza, zmarnowane pieniądze na opał. Z kolei gdy zamontuje się zbiornik akumulacyjny, można palić w swoim kotle w najbardziej efektywny i ekologiczny sposób, czyli korzystając z mocy maksymalnej.

źródło i zdjęcia: ZGM "Zębiec" w Zębcu

Pozostałe promocje