PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Kostka brukowa, tarasy, obrzeża

Promocja w Bruk-Bet - wybrane płyty tarasowe i kostki brukowe w niższych cenach

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2022-06-09

Do końca czerwca 2022 roku trwa promocja na wybrane płyty tarasowe i kostki brukowe BRUK-BET w wykończeniach Rustical®, Poleryt®, Naturyt®, Wet Cast® oraz Satino®. 

Skorzystaj z promocji BRUK-BET Ogród pełen nowości i kup wybrane kostki brukowe oraz płyty tarasowe w niższej cenie. Oferta trwa do końca czerwca 2022 roku lub do wyczerpania zapasów.

Charakterystyka wykończenia płytek i kostek w promocyjnych cenach

Rustical® - obróbka poprzez śrutowanie ukazuje piękno częściowo odkrytych, drobnoziarnistych kruszywek szlachetnych. Powierzchnie płyt Rustical® mają naturalną kolorystykę i lekko chropowatą teksturę.

W porównaniu do powierzchni płukanych, są bardziej lite, znacznie delikatniejsze i łatwo utrzymać je w czystości. Zabezpieczone są powłoką Imprex Perlon.

Poleryt® - to obróbka szczotkowania diamentowego, polegająca na frezowaniu i polerowaniu powierzchniowemu. W efekcie powierzchnie w wykończeniu Poleryt® są bardziej wygładzone i zarazem antypoślizgowe.

Naturyt® - to technika nadawania powierzchniom podobieństwa do naturalnych wzorców poprzez połączenie technik kształtowania podłoża, barwienia i zabezpieczenia objętościowego i powierzchniowego. Materiały te są także zabezpieczone powłoką Lamino Perlon.

West Cast® - technika uzyskiwania bardzo dokładnych replik, do złudzenia przypominających naturalne wzorce - skały, deski itp. - poprzez odlewanie w precyzyjnie ukształtowanych elastycznych formach.

Satino® - obróbka przez delikatne piaskowanie i szczotkowanie drobnoziarnistego betonu z dodatkiem miki. Wyroby w wykończeniu Satino® uzyskują powierzchnie delikatne, gładkie, utrzymane w jednym tonie kolorystycznym, lekko odbłyskujące na ziarnach miki. Zabezpieczone są powłoką Imprex Perlon.

Wybierz wykończenie, które najbardziej Ci odpowiada i skorzystaj z promocji BRUK-BET. Zapraszamy do naszych dystrybutorów!

Źródło i zdjęcia: BRUK-BET

Pozostałe promocje
Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum