Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Jak ocieplać dach wełną w granulacie?

Granulat wełny Supafil® Loft służy np. do wykonywania izolacji termicznej stropów i poddaszy nieużytkowych. Ze względu na swoje unikalne parametry ocieplenie stropu wełną Supafil® nie obciąża specjalnie konstrukcji.

Jak ocieplać dach wełną w granulacie?
IZOLACJE PLUIMERS Izolacje termiczne metodą natryskową
www.pluimers.pl
IZOLACJE PLUIMERS Izolacje termiczne metodą natryskową
Dane kontaktowe:
24 253 87 70, tel. kom. 604 608 900, 795 588 944
ul. Wojska Polskiego 10A, 99-300 Kutno

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Wykonując ocieplenie stropu wełną , poddaszy nieużytkowych czy przestrzeni w ścianach z tzw. pustką zachowujemy ciągłą izolację bez mostków termicznych. Do ocieplenia budynków używamy wełny Supafil® produkcji Kanuf Insulation. Ocieplenie wełną Supafil® stanowi bardzo dobre rozwiązanie, które zapewni skuteczną i komfortową izolację.

Firma Izolacje Pluimers zajmuje się aplikacją granulatów wełny Supafil® produkcji Knauf Insulation w trzech różnych wariantach :

Jakie są rodzaje wełny w granulacie?

a) Granulat wełny Supafil® Loft

  • ocieplenie stropu wełną
  • ocieplenie wełną dachu nieużytkowego

b) Granulat wełny Supafil®Cavity Wall

  • izolacja scian szczelinowych
  • izolacja luchtów
  • ocieplenie wełną szczelin/pustych przestrzeni np. za płytami G-K

c) Granulat wełny Supafil®TimberFrame

  • ocieplenie poddasza
  • ocieplenie skosów dachowych

Ocieplenie wełną w postaci granulatu pozwala na izolacje, która ma charakter bezspoinowy. Ideą naszej firmy jest wykonywanie tzw izolacji ciągłych które nie mają łączeń. Wówczas uzyskujemy jednolitą warstwę izolacji co jest istotą w izolacjach termicznych.

Dla inwestora bardzo istotnym jest iż na przestrzeni 10 lat osiadanie wełny Supafil® jest na poziomie 1 % co daje wymierne rezultaty. Wykonując ocieplenie stropu wełną , poddaszy nieużytkowych czy przestrzeni w ścianach z tzw. pustką zachowujemy ciągłą izolację bez mostków termicznych. Do ocieplenia budynków używamy wełny Supafil® produkcji Kanuf Insulation. Ocieplenie wełną Supafil® stanowi bardzo dobre rozwiązanie, które zapewni skuteczną i komfortową izolację.

źródło i zdjęcie: IZOLACJE PLUIMERS