ICYPOL: Ocieplanie poddasza zimą

Nadchodząca zima daje już o sobie znać – pierwsze przymrozki i opady śniegu już za nami. Wiele budów niezakończonych, a dni coraz krótsze…Jeśli planujesz wprowadzić się do nowo budowanego domu jeszcze przed końcem roku, lub też zamierzasz remontować czy wykańczać swoje wymarzone cztery ściany w okresie zimowym pomyśl o odpowiedniej izolacji.

ICYPOL: Ocieplanie poddasza zimą
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
domoterm.pl
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
Dane kontaktowe:
660 727 805, 728 483 862
Kościuszki 33, 47-400 Racibórz

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Ocieplanie pianką poliuretanową dzięki metodzie natrysku wypełnia dokładnie każdą nawet najdrobniejszą szczelinę na ocieplanej powierzchni dokładnie ją wypełniając eliminując mostki termiczne. Pianka poliuretanowa o otwartych komórkach taka jak ICYNENE H2Foam Lite jest materiałem paroprzepuszczalnym o bardzo niskiej absorpcji wody. Jej właściwości zapobiegają zawilgoceniu przegrody i sprzyjają jej osuszaniu. Pianka ICYNENE ma 99,4% otwartych komórek, w których znajduje się po prostu powietrze, ale struktura materiału zapobiega jego ruchom tym samym nie dochodzi do powstawania w materiale izolacyjnym do pętli konwekcyjnych, które odpowiedzialne są za ogromne wymiany ciepła. Pianka poliuretanowa ICYNENE znakomicie klei się do drewna, folii paro przepuszczalnej, płyt OSB, a nawet cegieł i betonu, nie siada i nie obwisa z czasem i jest na tyle elastyczne, że pracuje razem z drewnianą konstrukcją dachu.

Ocieplanie pianką to nie tylko izolacja termiczna, to również izolacja akustyczna. Dzięki otwartej strukturze komórek pianka bardzo dobrze tłumi niechciane dźwięki dochodzące z zewnątrz budynku.

Izolacja natryskowa H2Foam Lite wykonywana jest przez przeszkolonym i doświadczonych Wykonawców, którzy wykonują ocieplanie pianką również w okresie zimowym. Pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE może być natryskiwana w temperaturze nawet -30°C – jest to jedyna taka pianka na rynku!

Zatem nie przekładaj swoich prac związanych z remontem lub wykańczaniem domu i skontaktuj się już dziś z naszymi Autoryzowanymi Wykonawcami, którzy są do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju.

źródło i zdjęcia: ICYPOL