Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Lakiery, bejce, impregnaty do drewna

Remont łazienki za 200 zł w jeden weekend

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty

Remont łazienki jest jedną z najbardziej uciążliwych i kosztownych prac. Usuwanie starych płytek ze ścian i podłogi uniemożliwia korzystanie z łazienki przez długi czas. Dzięki innowacyjnym farbom V33 metamorfozę łazienki można przeprowadzić szybko, tanio i co ważne, bez zatrudniania specjalistycznej ekipy.

Remont łazienki krok po kroku

Przykładem będzie pewne mieszkanie w Łodzi. Jego metamorfozę samodzielnie przeprowadziła Ula Michalak, autorka bloga interiorsdesignblog.com, która zdecydowała się radykalnie odmienić to nie najmodniejsze już wnętrze.

Łazienka przed metamorfozą

W pierwszej kolejności zagipsowane zostały dziury, a ściany pomalowano na biało specjalną farbą przeznaczoną do wilgotnych pomieszczeń. Z kolei do renowacji płytek wybrane zostały jasne kolory ze względu na niewielką przestrzeń pomieszczenia.

Kafelki na ścianie zostały odtłuszczone i pomalowane farbą w kolorze szary marengo z kolekcji V33 Renowacja Płytki Ścienne. Ta łatwo nakładająca się farba pokryła różne rodzaje płytek - efekt wcześniejszych koniecznych prac remontowych. Dzięki czemu całe pomieszczenie zyskało spójny wygląd.

Łazienka w trakcie remontu

Terakota pomalowana została nieco jaśniejszym odcieniem - tutaj sprawdził się kolor biały pieprz z oferty specjalnie przeznaczonej do płytek podłogowych V33 Renowacja Płytki Podłogowe. Farba ta, dzięki swojemu składowi, jest bardziej odporna na ścierania, co ma znaczenie w przypadku dość intensywnie użytkowanej powierzchni.

Producent zapewnia, że po okresie 21 dni, w ciągu których farba się utwardza, podłoga będzie odporna na zarysowania. W czasie tego czasu lepiej jest więc zachować ostrożność i nie narażać podłogi na uderzenia czy mocne ścieranie.

Łazienka po remoncie

Przeprowadzanie remontu zajęło weekend, a koszt jego koszt wyniósł zaledwie 200 zł - niewiele ponad litr farby wystarczył na dwukrotne pokrycie płytek na ścianach, a niespełna litr na pomalowanie podłogi.

Emalie V33, dzięki którym możliwa jest zmiana kolorystyki ceramicznych płytek ściennych i podłogowych oraz listew dekoracyjnych dostępne są również w wersji do drewna i płyt laminowanych.

Poznaj produkty do renowacji z oferty V33

Linię trzech głównych produktów uzupełniają farby do sprzętu AGD, armatury łazienkowej i farby do renowacji kaloryferów. Farby dostępne są w sklepach na terenie całego kraju.

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!

źródło i zdjęcia: V33 Polska

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA