PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Pompy ciepła

Jak oszczędzić do 30% na ogrzewaniu?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut

Można ja połączyć z fotowoltaiką, jest cichsza od deszczu i można ją nabyć w formie kompaktowej centrali grzewczej. Sprawdź, jakie inne korzyści przyniesie Ci wybór innowacyjnej pompy ciepła WOLF CHA-Monoblock.

Pompa ciepła WOLF CHA-Monoblock łączy w sobie harmonijny design, przemyślaną kolorystykę, wysoką jakość materiałów i precyzję wykonania.

Uznany projektant luksusowych jachtów, Espen Øino, stworzył prostą, lecz unikalną bryłę CHA-Monoblock specjalnie dla firmy WOLF. Jego celem było opracowanie urządzenia, które doskonale wtapia się w otoczenie i stanowi jednocześnie niepowtarzalny akcent wzorniczy domu.

Zyskaj wsparcie finansowe

Jeśli wybierzesz monoblokową pompę WOLF CHA, możesz złożyć wniosek o dofinansowanie Twojego zakupu z programu Czyste Powietrze

Program dofinansowań do zabiegów termomodernizacyjnych oraz poprawy zarządzania energią w budynkach jednorodzinnych pozwoli na ograniczenie emisji pyłów, gazów cieplarnianych oraz innych zanieczyszczeń dzięki czemu oszczędzimy pieniądze oraz środowisko naturalne.

Innowacyjna, efektywna i wygodna

Zalety pompy CHA-Monoblock:

  • rachunek za ogrzewanie może się zmniejszyć nawet do 30%;
  • pompa ciepła CHA Monoblok została zaprojektowana z myślą o długiej żywotności - jest odporna na warunki atmosferyczne i niezawodna;
  • monoblok CHA jest dostępna również jako kompaktowa centrala grzewcza CHC Monoblock; zapewnia obsługę grzewczą budynku (w tym również centralny system wentylacji pomieszczeń mieszkalnych na życzenie) na powierzchni mniejszej niż jeden metr kwadratowy;
  • przyjazny dla środowiska i innowacyjny czynnik chłodniczy R290 zapewnia większą wydajność, wysokie temperatury zasilania i chroni naszą planetę - nie jest szkodliwy dla warstwy ozonowej.

Wzorowana na naturze dla zadziwiająco cichej pracy

Przy emisji dźwięku na poziomie zaledwie 35 dB(A), pompa CHA-Monoblock jest cichsza od deszczu. Specjalnie zaprojektowane łopatki wentylatora CHA-Monoblock imitują kształt skrzydła sowy, co zapewnia niezwykle ciche działanie wraz z niską prędkością obrotu.

Sowa od dawna fascynuje naukowców swoimi niemal bezgłośnie poruszającymi się skrzydłami, dlatego zaawansowana geometria budowy pompy, inspirowana budową skrzydeł sowy, i umieszczenie komponentów w dźwiękoszczelnej obudowie, przyczyniają się do minimalizacji poziomu hałasu.

Dodatek sprytny i przyjazny dla środowiska

Czy myślisz o wykorzystaniu energii słonecznej? Może samodzielnie wytwarzać energię elektryczną i wspomagać pompę ciepła WOLF energią słoneczną?

Dzięki modułowi EEBUS, innowacyjne pompy ciepła firmy WOLF można włączyć do zintegrowanego systemu zarządzania energią w budynku. Daje to możliwość optymalizacji zużycia energii i zwiększenia wykorzystania systemów fotowoltaicznych. 

Pompa Wolf Technika Grzewcza
Dzięki modułowi EEBUS, innowacyjne pompy ciepła firmy WOLF można włączyć do zintegrowanego systemu zarządzania energią w budynku

Czy chciałbyś zoptymalizować wykorzystanie energii elektrycznej własnej produkcji przy użyciu zaawansowanej technologii PV? Inteligentne urządzenia partnera WOLF, firmy SMA, są kompatybilne z urządzeniami WOLF i mogą być łatwo łączone za pomocą Plug & Play.

Źródło i zdjęcia: Wolf Technika Grzewcza

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum