Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Domofony i wideodomofony

Nowy system DUOX PLUS od FERMAX

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2021-06-10

System DUOX PLUS to prawdziwa ewolucja w pełni cyfrowego 2-przewodowego systemu DUOX, który oferuje znacznie więcej zarówno klientom, jak i końcowym użytkownikom produktów FERMAX.

Produkty systemu DUOX PLUS są w pełni kompatybilne z już istniejącą instalacją systemu DUOX.

DUOX PLUS oferuje:

  • Większe możliwości: większe odległości, wyższe napięcie (24V), więcej monitorów na piętrze, więcej mieszkań. Nie ma instalacji, której nie da się poprowadzić na systemie DUOX PLUS!
  • Większą elastyczność: większa dowolność okablowania, prostszy montaż. Dzięki DUOX PLUS koszty i czas instalacji są jeszcze bardziej zredukowane, ponieważ wiele instalacji można wykonać przy użyciu niewielu elementów: panel zewnętrzny, zasilanie, odbiorniki oraz dwa zakończenia linii. Nic więcej!
  • Więcej technologii: postęp technologiczny w zakresie integracji nowych, mocniejszych procesorów cyfrowych w naszych wzmacniaczach i monitorach, pozwala na uzyskanie optymalnej jakości audio i wideo w każdym punkcie instalacji. Umożliwia również unikalną funkcję 2-przewodowego systemu na rynku: dwa równoczesne kanały komunikacji audio i wideo w tym samym pionie z dwóch paneli do dwóch mieszkań.
  • Więcej funkcji: wraz z DUOX PLUS wprowadzamy nasz nowy UNIFON VEO. Dzięki eleganckiemu projektowi unifony VEO idealnie integrują się z wnętrzem. Przycisk otwierania znajduje się pod słuchawką, zapewniając większe bezpieczeństwo przy otwieraniu drzwi. Oferujemy również nową kamerę z większym kątem widzenia.
  • Większą łączność: jeśli masz zestaw wideo, jesteś połączony! Od teraz wszystkie zestawy wideo (1nr, 2nr) DUOX PLUS w standardzie zawierają monitory WiFi w tej samej cenie, zapewniając najlepszą ofertę produktów z przekierowaniem na rynku.
Więcej informacji o DUOX PLUS  - kliknij

Doświadczenie FERMAX jest widoczne nie tylko w produktach, ale również w serwisie, który firma zapewnia swoim użytkownikom. W nowej wersji aplikacji BLUE oferuje szybszą komunikację i bardziej intuicyjny projekt aplikacji, gwarantując jak zawsze maksymalne bezpieczeństwo i prywatność dla użytkowników.

Pobierz nowy KATALOG DUOX PLUS

źródło i zdjęcie: FERMAX

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum