Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Przeszklenia

Więcej kolorów, więcej swobody w kreowaniu szklanych powierzchni we wnetrzach

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2021-06-08

Asortyment popularnych, wysokorefleksyjnych produktów Pilkington Mirropane™ Chrome Plus, produkowanych przez spółkę Pilkington Deutschland, należącą do NSG Group, został poszerzony o trzy dodatkowe kolory: szary, niebieski i brązowy.

Pilkington Mirropane™ Chrome to lustro ze specjalną powłoką, nanoszoną off-line, która jest odporna na wilgoć i korozję. Produkt ten daje daleko idące możliwości projektowe i stanowi nie tylko estetyczny akcent wnętrza, ale może być również stosowany w miejscach, gdzie trwałość i bezpieczeństwo wymagane są na najwyższym poziomie.

Pilkington Mirropane™ Chrome łączy niezawodność z refleksyjnością i otwiera wachlarz nowych zastosowań, nieosiągalnych dla tradycyjnych luster z warstwą srebra. Szkło Pilkington Mirropane™ Chrome może być hartowane, gięte i laminowane, co umożliwia szeroki zakres możliwości projektowych. Ze względu na wysoką wytrzymałość, może być z powodzeniem stosowane w innowacyjnych projektach do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Nowa paleta kolorów Pilkington Mirropane™ Chrome Plus łączy w sobie wszystkie zalety wysokorefleksyjnego szkła powlekanego, przeznaczonego na lustra z dodatkowymi korzyściami w postaci wysokiego stopnia nieprzezierności i możliwości łatwego przetwarzania produktu.

Szkło Pilkington Mirropane™ Chrome Plus Colour doskonale sprawdzi się:

Szkło można łatwo zamontować za pomocą specjalnego kleju, unikając w ten sposób konieczności wiercenia otworów, tworząc nowoczesne, bezramowe szklane powierzchnie.

Pilkington Mirropane™ Chrome Plus Colour zapewnia również szerokie możliwości projektowe, uzyskiwane za pomocą piaskowania. Wypiaskowane logotypy czy inne wzory graficzne pozwalają nadać pomieszczeniom wyjątkowy charakter.

Szeroka gama wysokorefleksyjnych luster może pomóc w kreowaniu nowoczesnej przestrzeni, ponieważ stanowi stylowy element dekoracyjny wnętrza i zapewnia ciekawe efekty wizualne, wywołane grą lustrzanych odbić.

źródło i zdjęcia: Pilkington IGP

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum