Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Drzwi wewnętrzne i wewnątrzlokalowe

Nowy wymiar drzwi PORTA

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2021-04-08

Wybrane kolekcje marki PORTA DRZWI od 2021 roku dostępne są w wysokości 220 cm w standardowej ofercie. To dobra wiadomość dla wszystkich miłośników oryginalnych wnętrz! Najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz stawiają na indywidualizm i przestrzeń. Dlatego w nowoczesnym budownictwie, takie rozwiązania, jak podwyższone pomieszczenia, stają się powoli oczekiwanym standardem. Pozwalają one na większy rozmach w aranżowaniu i indywidualne dopasowanie do potrzeb mieszkańców.

Marka PORTA DRZWI zawsze jest otwarta na nowe możliwości

- Przygotowaliśmy więc specjalną ofertę, idealnie dopasowaną do obecnych trendów. Standardowa wysokość drzwi, sprzedawanych w Polsce, wynosi ok. 200 cm. Od stycznia 2021 r., w standardzie dla wybranych kolekcji, udostępniliśmy dodatkowo wysokość 220 cm. Sprawdzi się ona idealnie nie tylko w nowoczesnych podwyższonych apartamentach. Funkcjonalnie podniesie także komfort standardowych mieszkań i domów. Wpłynie też pozytywnie na wizualny efekt końcowy. Wystarczy jedynie zadbać o odpowiedni wymiar w murze pod montaż drzwi. - komentuje Piotr Chodak, PR and Digital Marketing Manager, PORTA DRZWI.

W podwyższonym wariancie można zamówić modele z 6 poniższych kolekcji: Porta VECTOR Premium, Porta DESIRE, Natura CLASSIC, Natura LINE, Natura VECTOR, Villadora MODERN. Różnorodność wizualna kolekcji pozwala na dużą swobodę w dopasowaniu do wybranego stylu mieszkania. Dobrze dobrane drzwi zawsze będą wysmakowanym dodatkiem, a nawet mogą się stać główną ozdobą wnętrz.

Podwyższone drzwi z kolekcji Natura CLASSIC czy Natura VECTOR

Podwyższone drzwi z kolekcji Natura CLASSIC czy Natura VECTOR wniosą do nowoczesnych wnętrz elegancję i przytulność. Ciepłe tonacje dębu naturalnych oklein zagwarantują domową atmosferę, a wyraziste kolory mocca czy nero ożywią jasny skandynawski styl pomieszczenia. Wyższe oczekiwania, wyższy standard i wyższe drzwi to gwarancja nieszablonowych, pięknych wnętrz.

Podwyższone drzwi z kolekcji natura VECTOR. Porta DRZWI
Podwyższone drzwi z kolekcji natura VECTOR. Porta KMI Poland

Porta DESIRE i Porta VECTOR Premium

W eleganckich podwyższonych apartamentach, gdzie nowoczesność łączy się z klasyką, a także we wnętrzach skandynawskich, idealnie sprawdzi się kolekcja Porta VECTOR Premium czy Porta DESIRE. Wyższe skrzydła zapewnią funkcjonalną swobodę. W połączeniu z ościeżnicą LEVEL, dzięki panelom górnym, dodatkowo zyskają na lekkości. Biały kolor drzwi rozświetli wnętrze i swoją subtelnością nie będzie konkurować z drewnianymi meblami, czy innymi wyrazistymi dodatkami.

źródło i zdjęcia: Porta KMI Poland

Budujemy Dom marzec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum