Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Drzwi wewnętrzne i wewnątrzlokalowe

PORTA wprowadza do oferty klamki antybakteryjne

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-01-18

PORTA rozszerzyła swoją ofertę klamek. Wśród nowości na szczególną uwagę zasługuje klamka EUFORIA. Jej powierzchnia z aktywnymi jonami srebra skutecznie hamuje rozwój bakterii. W ostatnim roku, bardziej niż kiedykolwiek przekonaliśmy się, że warto dbać o nasze zdrowie. Pandemia wywołana przez COVID-19 zmusiła nas do wprowadzenia zmian w naszym zachowaniu i do jeszcze większej dbałości o higienę. W codziennym życiu bardzo w tym pomocne będą odpowiednio dobrane przedmioty codziennego użytku.

Wysoka skuteczność bakteriobójczego działania jonów srebra

PORTA zawsze jest blisko swoich klientów. Wraz z nowościami produktowymi, PORTA wprowadziła do oferty klamkę EUFORIA z antybakteryjną powłoką. Nowoczesna technologia, oparta o aktywne jony srebra, zwiększa bezpieczeństwo.

Hamuje rozwój szkodliwych mikroorganizmów na powierzchni klamki i w ten sposób ogranicza ich roznoszenie na dłoniach użytkowników. Rozwiązanie stosowane dotychczas głównie w miejscach publicznych, takich jak szpitale, będzie od teraz wspierać również klientów PORTA w ich domach.

Ciemna klamka doskonale komponuje się z jasna, drewnopodobną okleiną drzwi. fot Porta KMI Poland
Ciemna klamka doskonale komponuje się z jasną, drewnopodobną okleiną drzwi. fot Porta KMI Poland

Wysoka skuteczność bakteriobójczego działania jonów srebra polega na tym, że mocno ograniczają one namnażanie się bakterii w czasie pomiędzy kolejnymi czynnościami odkażania i mycia klamek. Rozwiązanie to jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia użytkowników i środowiska naturalnego. Dodatkowo odkażanie i czyszczenie klamki nie niszczy antybakteryjnej powłoki.

Czarna EUFORIA w zestawieniu z bielą Porta VECTOR Premium i Porta Verte HOME

PORTA pamięta również o tym, że klamki do drzwi to nie tylko element funkcjonalny. To również ważny szczegół z punktu widzenia aranżacji wnętrza. Niewłaściwie dobrane akcesoria potrafią zaburzyć styl i estetykę pomieszczenia.

Wprowadzona do oferty antybakteryjna klamka EUFORIA, dostępna jest w najmodniejszym obecnie i najbardziej poszukiwanym czarnym kolorze. Idealnie komponuje się z pięknymi ponadczasowymi białymi kolekcjami drzwi Porta VECTOR Premium i Porta Verte HOME.

RUMBA, CUBE, PRISMA, LUNA, AZALIA

Innymi czarnymi nowościami w naszej ofercie są klamki RUMBA i CUBE wpisujące się w loftowy klimat wnętrz, czy klamka PRISMA, przypominająca kształtem diament i pasująca do wnętrz glamour. Nowymi złotymi propozycjami są LUNA i AZALIA z okrągłą rozetą  idealnie sprawdzą się we wnętrzach klasycznych i romantycznych.

Klamka RUMBA w drzwiach Porta LEVEL. fot. Porta KMI Poland
Klamka RUMBA w drzwiach Porta LEVEL. fot. Porta KMI Poland

Klamka za 1 grosz

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, PORTA przygotowała na rok 2021 promocję „Klamka za 1 grosz”. Nasze dwie nowości, dostępne w kolorze czarnym - EUFORIA Q i RUMBA - będą dostępne z wybranymi drzwiami w sklepach stacjonarnych w ramach promocji, która będzie trwać do końca tego roku.

źródło i zdjęcia: Porta KMI Poland

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum