Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

44 modne wzory paneli podłogowych od SWISS KRONO. Tego jeszcze nie było

SWISS KRONO (dawniej Kronopol), znany od lat producent paneli laminowanych, w 2020 roku wprowadza szeroką gamę nowości w panelach podłogowych. Wśród 44 nowych wzorów znajdziemy szerokie deski, nowe wytrzymałości, a także wspólne wzory z płytą meblową, blatami i dekoracjami Walldesign.

44 modne wzory paneli podłogowych od SWISS KRONO. Tego jeszcze nie było
SWISS KRONO sp. z o.o. Panele podłogowe AURUM
www.swisskrono.pl
SWISS KRONO sp. z o.o. Panele podłogowe AURUM
Dane kontaktowe:
68 363 12 97
Serbska 56, 68-200 Żary
Zobacz firmę w innym dziale: Panele Panele Płyty drewnopochodne

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Moda na białe i szare wnętrza ciągle trwa, ale…

Wzorniczo najwięcej pozycji stanowią eleganckie dęby w naturalnych wybarwieniach - mówi Aleksander Czaplicki, Mendżer Produktu SWISS KRONO w Żarach. - Moda na białe i szare wnętrza ciągle trwa, ale gros naszych klientów poszukuje wariantów naturalnej deski dębowej, która stanowi piękną podstawę jasnych wnętrz.

Platinium Paloma - szeroka deska w grubości idealnej do łączenia

Panele o grubości 8 mm i szerokości 244 mm doskonale nadają się do połączenia z ceramiką. Przy zastosowaniu 2-3 mm podkładu, który oprócz wyrównania posadzki, jest ważnym elementem wyciszenia naszej podłogi, uzyskujemy powierzchnię idealnie pasującą do płytek ceramicznych. Panele Platinium Paloma składają się z 6 wzorów, wśród których znajdziemy dwie naturalne jodełki, które stworzą atmosferę niebanalnych wnętrz np. w stylowych kamienicach.

Aranżacja pomieszczenia pracowni z wykorzystaniem paneli podłogowych Paloma D 4561 Dąb Carmen
Aranżacja pomieszczenia z wykorzystaniem paneli podłogowych D 4561 Dąb Carmen/Platinium Paloma 

Kolekcja Platinium Paloma daje nowe możliwości aranżacji w połączeniu takich samych wzorów podłogi i mebli. Dekory Dąb Pradawny, Dąb Canyon i Beton Millenium odnajdziemy od dzisiaj nie tylko w podłogach, ale także w płytach meblowych i blatach kuchennych. Takie zestawienie pozwala zbudować aranżację kuchni, której podłoga będzie harmonizować z blatami w tym samym wzorze i kolorze. Więcej, Platinium Paloma umożliwia zestawić w jednym pomieszczeniu ten sam wzór dekoracji ściennych Walldesign Crema Clara z podłogą o tym samym kolorze. Gratka dla miłośników aranżacji w stylu total look.

Platinium Zodiak - gra eleganckich odcieni dębu

Nowością jest także świeża kolekcja Platinium Zodiak. Płyta nośna HDF o grubości 10 mm daje dobrą podstawę dla większych przestrzeni otwartych oraz ciężkich mebli. Wysoka klasa ścieralności AC5 pozwala użytkować panele Zodiak we wszystkich suchych miejscach mieszkalnych, tj. pokój dzienny, połączenia otwarte salonu z kuchnią i jadalnią oraz korytarze.

Wzorniczo panele Zodiak to 6 eleganckich dębów, które w swoim rysunku mają mało widocznych sęków, a ich największym bogactwem jest gra kolorów. Struktura drewna postarzanego w macie wpisuje się w duży trend matowych powierzchni, które przychodzą do nas z największych targów wzornictwa wnętrzarskiego.

Aqua Zero - podłogi, które nie boją się wody

SWISS KRONO w 2020 roku wprowadza 24 innowacyjne podłogi Aqua Zero w technologii drewnopochodnej. Podłogi Aqua Zero w grubościach 8, 10 i 12 mm dają nowe korzyści klientom, którzy chcą zyskać czas i poczucie pewności. Czym różnią się od tradycyjnych paneli laminowanych SWISS KRONO?

- Podłogi SWISS KRONO Aqua Zero to nowa generacja paneli wodoodpornych. Przy wykorzystaniu technologii prasowania włókien drzewnych i szczelnego systemu montażu paneli Aqua Pearl udało na się stworzyć podłogę, która nie boi się wody. Ułożona powierzchnia paneli przetrwa bez szwanku dobową kałużę rozlanej wody. Jako producent deklarujemy, że panele ani nie przeciekną, ani nie spuchną po 24 godzinach - mówi Aleksander Czaplicki.

Montaż paneli bez listwy

Wodoodporne panele podłogowe SWISS KRONO pozwalają także na montaż bez konieczności zastosowania listwy w świetle drzwi z zachowaniem maksymalnych dozwolonych wymiarów układanej powierzchni. Podłogę Aqua Zero można wreszcie sprzątać na mokro oraz za pomocą mopa parowego.

AurumFiori AC6 - podłoga nie do zdarcia

Wśród nowości SWISS KRONO AQUA ZERO znajdziemy także kolekcję z klasą ścieralności AC6, której towarzyszy 40-letnia gwarancja polskiego producenta. AurumFiori można zastosować we wszystkich suchych pomieszczeniach domowych, a także w wielu miejscach użyteczności publicznej, np. restauracjach, pubach, sklepach, hotelach itp.

Panele podłogowe D 4587 Dąb Tulip / FIORI AQUA ZERO od SWISS KRONO
Panele podłogowe D 4587 Dąb Tulip / FIORI AQUA ZERO 

Kolorystyka i wzornictwo pochodzi z dębów rodem z Warmii i Mazur. Wszystkie wzory zostały przygotowane z piękną strukturą synchroniczną 3D, która podkreśla naturalność dębów za pomocą gry światła.

źródło i zdjęcia: SWISS KRONO