Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Impregnaty do kamienia

Koncentrat do silnych zabrudzeń cementowych ATLAS

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2020-10-14

Usuwanie zabrudzeń cementowych po przeprowadzonych pracach remontowych jest niezwykle trudne lub nawet niemożliwe bez specjalistycznych środków chemicznych. W tym wymagającym procesie doskonale sprawdzi się ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH - produkt, który skutecznie czyści i jest bezpieczny dla powierzchni.

Różnorodne możliwości usuwania silnych zabrudzeń

ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH to produkt rekomendowany do czyszczenia zabrudzeń po bieżących pracach budowlanych i remontach, jak również do porządkowania dawno zapomnianych powierzchni.Idealnie sprawdza się jako środek do usuwania pozostałości na bazie zapraw mineralnych wykorzystywanych do tynkowania, murowania, ocieplania budynków, wykonywania podkładów podłogowych czy przyklejania i fugowania płytek.

ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH jest niezastąpiony, gdy konieczne jest usunięcie zadawnionych pozostałości: cementowych i cementowo-wapiennych zapraw tynkarskich, fug i klejów cementowych, gipsu, wykwitów solnych i wapiennych oraz plam z rdzy. Produkt ma formę koncentratu, dzięki czemu jest niezwykle wydajny i uniwersalny. W wersji nierozcieńczonej może usuwać nawet bardzo ciężkie zabrudzenia, a po rozcieńczeniu z wodą - te mniejsze.

Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni

ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH bez obaw może być stosowany do takich powierzchni jak glazura, terakota, gres szkliwiony, gres przemysłowy, klinkier. Zalecany jest również do bezpiecznego czyszczenia narzędzi i urządzeń, na których doszło do zaschnięcia zapraw mineralnych, jak betoniarki, mieszadła, kielnie czy pace.

Środki czyszczące, impregnujące i pielęgnujące ATLAS

Środki czyszczące, impregnujące i pielęgnujące ATLAS, to zestaw produktów zarówno dla fachowców, jaki do stosowania w warunkach gospodarstw domowych. Dzięki wyjątkowym właściwościom są bezkonkurencyjne i znajdują zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie wyjątkowego efektu bez obaw o uszkodzenie powierzchni. ATLAS KONCENTRAT DO SILNYCH ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH dostępny jest w plastikowych pojemnikach o pojemności 1l i 5l.

źródło i zdjęcia: Grupa ATLAS

Budujemy Dom wrzesień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum