Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Płytki ceramiczne, akcesoria

Kolekcja płytek ceramicznych GLEAM Macieja Zienia

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2020-01-09

Przy kolekcjach LUCID i SCORIA, nadszedł czas na karnawałowy przepych. Najnowsza kolekcja Macieja Zienia dla Ceramiki Tubądzin to propozycja dla tych, którzy lubią odważne pałacowe przestrzenie. Dzięki swoim dekorom płytki te nadadzą blasku nie tylko dużym pomieszczeniom, ale też małej łazience.

Kolekcja GLEAM to trzecia z czterech łazienkowych nowości projektu Macieja Zienia. Inspirowana jest białym marmurem Panda White wydobywanym w Indiach, który ma charakterystyczne mocne czarne użylenie. Maciej Zień zaproponował jednak łagodniejszą wersję tegp pięknego kamienia - wzory płytki ściennej mają o wiele bardziej rozmyte żyłki.

Wszyscy, którzy marzą o łazienkowym spa, nie muszą szukać inspiracji nigdzie indziej - kolekcja GLEAM to idealny wybór. W tej kolekcji Maciej Zień powraca także do swoich wielkoformatowych płytek w kontrastującym czarnym kolorze, zestawiając białe płytki ścienne GLEAM z płytkami BLACK PULPIS.

Jeśli połączy się ją z płytką podstawową oraz połyskującymi listwami BLACK PULPIS 1 lub 2, powstanie czarno-biały efekt wykwintnej elegancji, która obroni się nawet w pałacowych wnętrzach. Jeśli zaś zestawi się płytkę BLACK PULPIS z dodatkami z serii GLEAM, wtedy czarno-złota łazienka zaskoczy każdego.

Poznaj inne kolekcje zaprojektowane przez Macieja Zienia dla Tubądzin

Dekor ścienny GLEAM GOLD to bardzo modny w tym sezonie motyw złotej plecionki na czarnym tle. Do kolekcji GLEAM świetnie pasuje również mozaika LUCID BLACK, a także LUCID SQARE BLACK, ciesząca się wielkim zainteresowaniem na targach Warsaw Home.

Pierwsza z nich składa się z 9 czarnych kwadratów, o drobnoziarnistej strukturze, otoczonych lustrzaną, połyskującą ramą, z mocno zarysowanymi krawędziami. Druga, o kształcie sześciokąta, to niezwykle oryginalny wzór dający pogłębiony efekt trójwymiaru.

źródło i zdjęcia: Tubądzin

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum