Kolekcja płytek ceramicznych GLEAM Macieja Zienia

Przy kolekcjach LUCID i SCORIA, nadszedł czas na karnawałowy przepych. Najnowsza kolekcja Macieja Zienia dla Ceramiki Tubądzin to propozycja dla tych, którzy lubią odważne pałacowe przestrzenie. Dzięki swoim dekorom płytki te nadadzą blasku nie tylko dużym pomieszczeniom, ale też małej łazience.

Kolekcja płytek ceramicznych GLEAM Macieja Zienia
Tubądzin Managment Group Nowe kolekcje marki TUBĄDZIN
Dane kontaktowe:
42 710 37 00
Cedrowice Parcela 11 95-035 Ozorków

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Kolekcja GLEAM to trzecia z czterech łazienkowych nowości projektu Macieja Zienia. Inspirowana jest białym marmurem Panda White wydobywanym w Indiach, który ma charakterystyczne mocne czarne użylenie. Maciej Zień zaproponował jednak łagodniejszą wersję tegp pięknego kamienia - wzory płytki ściennej mają o wiele bardziej rozmyte żyłki.

Wszyscy, którzy marzą o łazienkowym spa, nie muszą szukać inspiracji nigdzie indziej - kolekcja GLEAM to idealny wybór. W tej kolekcji Maciej Zień powraca także do swoich wielkoformatowych płytek w kontrastującym czarnym kolorze, zestawiając białe płytki ścienne GLEAM z płytkami BLACK PULPIS.

Jeśli połączy się ją z płytką podstawową oraz połyskującymi listwami BLACK PULPIS 1 lub 2, powstanie czarno-biały efekt wykwintnej elegancji, która obroni się nawet w pałacowych wnętrzach. Jeśli zaś zestawi się płytkę BLACK PULPIS z dodatkami z serii GLEAM, wtedy czarno-złota łazienka zaskoczy każdego.

Poznaj inne kolekcje zaprojektowane przez Macieja Zienia dla Tubądzin

Dekor ścienny GLEAM GOLD to bardzo modny w tym sezonie motyw złotej plecionki na czarnym tle. Do kolekcji GLEAM świetnie pasuje również mozaika LUCID BLACK, a także LUCID SQARE BLACK, ciesząca się wielkim zainteresowaniem na targach Warsaw Home.

Pierwsza z nich składa się z 9 czarnych kwadratów, o drobnoziarnistej strukturze, otoczonych lustrzaną, połyskującą ramą, z mocno zarysowanymi krawędziami. Druga, o kształcie sześciokąta, to niezwykle oryginalny wzór dający pogłębiony efekt trójwymiaru.

źródło i zdjęcia: Tubądzin