Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Briza tworzy idealny klimat przez cały rok – hybrydowa osobowość pozwala jednostce zapewniać przyjemne ciepło zimą i orzeźwiający chłód latem. Możliwe jest również zastosowanie w grzejniku systemu odświeżającego powietrze w pomieszczeniu. Co ważne, Briza przystosowana została do pracy w instalacji dwu- i czterorurowej. Może więc grzać lub chłodzić (system dwururowy), lub też i grzać, i chłodzić (system czterorurowy), co jest wygodnym rozwiązaniem w przypadku, gdy część pomieszczeń w domu ma być ogrzana, a część klimatyzowana.
Briza, jak większość grzejników Jaga, przystosowana została do współpracy z systemami niskotemperaturowymi – kotłami kondensacyjnymi i pompami ciepła. Przykładowe wydajności grzejnika w wymiarach 65x150x15 cm, pracującego w systemie niskotemperaturowym, w instalacji dwururowej, wynoszą: na 1 biegu 3100 W, na 3 biegu to 4400 W.
Praktyczne i użytkowe aspekty Brizy idą w parze z jej atrakcyjnym wyglądem. Kluczowym aspektem grzejnika są jego gabaryty, a głównie grubość na poziomie niespełna 15 cm, która sprawia, że jest to obecnie najcieńsza jednostka grzewcza na rynku o tych możliwościach.
Uwagę przyciąga także atrakcyjne „opakowanie” grzejnika – prosta, klasyczna metalowa obudowa standardowo dostępna jest w kolorach białym i szarym metalicznym. Opcjonalnie do wyboru jest blisko 40 kolorów. W ofercie dostępna jest także wersja Brizy dedykowana do zabudowy, pozbawiona panelu frontowego.
Już wkrótce na rynek ma trafić Briza zamknięta w designerskiej obudowie z białego corianu. Stylowy panel przedni wyposażony został w cyfrowy wyświetlacz temperatury panującej w pomieszczeniu, co jest nie tylko wizualnie atrakcyjne, ale też wygodne użytkowo.
Dystrybutorem grzejników marki Jaga jest firma ANB.
Więcej informacji: www.jaga.com.pl