Pompy zatapialne MULTI IP 1000 AUTO - wszechstronność, innowacyjność i niezawodność

Wysokociśnieniowe pompy zatapialne MULTI IP to nowoczesne urządzenia, idealne do pompowania wody czystej i lekko zanieczyszczonej, znajdują szerokie zastosowanie w ogrodach, domach i innych miejscach wymagających efektywnego zarządzania wodą.

Pompy zatapialne MULTI IP 1000 AUTO - wszechstronność, innowacyjność i niezawodność
Dambat Pompy, zestawy hydroforowe, silniki do pomp, osprzęt
www.dambat.pl
Dambat Pompy, zestawy hydroforowe, silniki do pomp, osprzęt
Dane kontaktowe:
22 721 11 92, 22 721 02 17
Adamów 50, 05-825 Adamów

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Pompy z serii MULTI IP 1000 AUTO są przeznaczone do pompowania wody czystej i lekko zanieczyszczonej, która nie zawiera elementów szlifujących, takich jak piasek.

Te wszechstronne urządzenia sprawdzą się w wielu sytuacjach: podlewanie ogrodów, zasilanie domów w wodę ze studni kręgowych, wypompowywanie czystej wody z zalanych pomieszczeń, utrzymywanie odpowiedniego poziomu wody w oczkach wodnych, pozyskiwanie wody ze źródeł blisko powierzchni.

Najważniejsze cechy pomp MULTI IP:

  • Innowacyjna konstrukcja z płaszczem chłodzącym pozwala na efektywną pracę pomp nawet w sytuacjach gdy nie są one całkowicie zanurzone.
  • Zabezpieczenie przed pracą na sucho chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi brakiem wody elektroniczny
  • Inteligentny automat sterujący automatycznie wyłącza pompę, gdy zawór wylotowy jest zamknięty, i ponownie ją uruchamia, gdy zawór jest otwarty.
  • Niewielka waga
  • Zabezpieczenie termiczne
  • Gwarancja 24 miesiące

Instalatorzy wybierają urządzenia IBO, bo łączą w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne z niezawodnością i wydajnością. Dambat zapewnia również pełne wsparcie serwisowe zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po jego zakończeniu.

źródło i zdjęcie: DAMBAT, marka IBO