Nice Domì: Nowa generacja zdalnych pilotów do inteligentnego zaciemniania z ulepszoną integracją i personalizacją

Nice, globalny lider w dziedzinie zarządzania domem, wprowadza nową serię nadajników do sterowania zaciemnianiem - Domì. Nadajniki te zostały zaprojektowane z myślą o intuicyjnej obsłudze dla użytkowników domowych, jednocześnie będąc niezawodnymi, estetycznymi i łatwymi do personalizacji.

Nice Domì: Nowa generacja zdalnych pilotów do inteligentnego zaciemniania z ulepszoną integracją i personalizacją
Nice Polska Automatyka do bram i rolet
www.nice.pl
Nice Polska Automatyka do bram i rolet
Dane kontaktowe:
22 759 40 00
Parzniewska 2 A, 05-800 Pruszków

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Jako część rodziny Nice, nowa seria Domì bezproblemowo integruje się z ekosystemem Yubii Home oraz szeroką gamą silników Nice do markiz, żaluzji i rolet. Ich kompatybilność z poprzednimi systemami sprawia, że są optymalnym wyborem zarówno do modernizacji, jak i rozbudowy systemów zarządzania domem.

- Nasz zespół z Działu Rozwiązań Zaciemniania przeprowadził szczegółowe analizy wydajności, wskazując nadajniki Domì jako kwintesencję innowacji w inteligentnej automatyce, zaprojektowanej specjalnie dla zrównoważonej architektury budynków. Te nowoczesne nadajniki bezproblemowo integrują rozwiązania zaciemniające, oferując niedoścignioną skalowalność i personalizację. Ich modułowa konstrukcja harmonijnie współgra z różnymi typami i konfiguracjami budynków. Co istotne, bezproblemowa integracja nie tylko zaspokaja bieżące potrzeby, ale także stanowi solidne podstawy dla przyszłych rozszerzeń lub modernizacji, tworząc nowy standard doskonałości w branży - mówi Davide Campagnari, Dyrektor Zarządzający Jednostki Biznesowej Sun Shading Solutions w firmie Nice.

Design opracowany dla indywidualnej wydajności

Seria Domì wprowadza uniwersalny ekosystem, umożliwiając użytkownikom przełączanie między trybami dwukierunkowym i jednokierunkowym za pomocą prostego kodowania. Ta elastyczność pozwala dealerom i klientom dostosować rozwiązanie Nice do swoich unikalnych potrzeb.

Dodatkowo, nadajniki Domì charakteryzują się nowoczesnym designem, dostępnym w czarnym i białym kolorze. Niezależnie od tego, czy są montowane na ścianie, czy używane jako przenośne, idealnie wpasowują się w każdą przestrzeń mieszkalną, biurową czy hotelową.

Seria Domì obejmuje trzy rodziny nadajników:

1. Domì W (wersje ścienne): z dwoma modelami (jednym lub sześcioma przyciskami) ze standardową płytą ścienną dla łatwej instalacji.

Domì W2. Domì P (wersje przenośne): oferują pięć modeli do 18 kanałów, z wygodnym suwakiem, wskaźnikiem LED lub wyświetlaczem dla łatwej kontroli użytkownika.

Domì P3. MiniDomì – ta rodzina łączy wszechstronność i kompaktowy design, zapewniając użytkownikom płynne i adaptacyjne opcje sterowania, dostosowane do ich preferencji.

MiniDomì

źródło i zdjęcia: Nice