Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Dwustrefowy sterownik nowej generacji nVent RAYCHEM Elexant 650c-Modbus

Poznaj nVent RAYCHEM Elexant 650c-Modbus, innowacyjny sterownik dwustrefowy z dotykowym wyświetlaczem i zaawansowanymi funkcjami alarmowymi. Idealny do zarządzania ogrzewaniem dachów, rynien i zewnętrznych powierzchni, z opcją zdalnego sterowania przez Modbus.

Dwustrefowy sterownik nowej generacji nVent RAYCHEM Elexant 650c-Modbus
nVent Thermal Polska Elektryczne ogrzewanie podłogowe, inteligentne sterowanie ogrzewaniem
www.nvent.com
nVent Thermal Polska Elektryczne ogrzewanie podłogowe, inteligentne sterowanie ogrzewaniem
Dane kontaktowe:
22 331 29 50
Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa
Zobacz firmę w innym dziale: Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

nVent RAYCHEM Elexant 650c-Modbus to elektroniczny sterownik z kolorowym wyświetlaczem dotykowym, zaawansowanymi alarmami oraz możliwością sterowania jedną (praca standardowa) lub dwoma niezależnymi strefami grzewczymi (druga strefa grzewcza opcjonalna) z wykorzystaniem zewnętrznych styczników.

Urządzenie może być montowane w panelach z szyną DIN służących do zasilania przewodów grzejnych nVent RAYCHEM przeznaczonych do odmrażania dachów i rynien oraz ogrzewania powierzchni zewnętrznych takich jak podjazdy, chodniki, schody, rampy załadowcze itp.

W zależności od przeznaczenia czujniki należy dokupić osobno. Przewody grzewcze mogą być sterowane (włączane/wyłączane) przy użyciu odpowiednio dobranych styczników. Elexant 650c-Modbus zapewnia łączność Modbus w celu zdalnego monitorowania, konfiguracji i integracji z systemem zarządzania budynkiem (BMS).

źródło i zdjęcie: nVent Thermal Polska