Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 39368
nVent Thermal Polska - Systemy grzewcze do ochrony przed zamarzaniem i oblodzeniem

nVent Thermal Polska Systemy grzewcze do ochrony przed zamarzaniem i oblodzeniem

Zobacz firmę w innym dziale: Ogrzewanie podłogowe / płaszczyznowe
Telefon 22 331 29 50
E-mail salesPL@nvent.com
Adres Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa
Niezależnie od zamontowanego systemu elektryczne ogrzewanie podłogowe ma przede wszystkim działać, kiedy jest potrzebne oraz nie działać kiedy nikogo niema w domu. Proste? ... Czytaj więcej
nVent Thermal Polska

Niezależnie od zamontowanego systemu elektryczne ogrzewanie podłogowe ma przede wszystkim działać, kiedy jest potrzebne oraz nie działać kiedy nikogo nie
ma w domu. Proste?

Efektywny system sterowania systemem ogrzewania podłogowego - Aplikacja dla nVent Raychem Senz WIFI

Teoretycznie mamy stały harmonogram tygodnia, który można zaprogramować. Jednak nasze plany zmieniają się dynamicznie, a w sezonie wakacyjnym często podejmujemy spontaniczne decyzje, które błyskawicznie zmieniają nasze plany i czas spędzony w domu.

Dlatego dla użytkownika najważniejszy jest efektywny system sterowania systemem ogrzewania podłogowego czyli termostat, który będzie nadążał za naszymi planami, najlepiej – zdalnie sterowany przez aplikację. Niezależnie od tego gdzie jesteśmy – możemy błyskawicznie zmienić godziny pracy systemu gdy zamierzamy później wrócić do domu, albo wyłączyć gdy prognoza pogody zapowiada upały. Jeszcze ważniejsza jest kontrola systemu przez aplikację w przypadku domu letniskowego – aby załączyć system tylko wtedy, gdy się tam wybieramy.

Termostat nVent Raychem SENZ WIFI

Termostat nVent Raychem SENZ WIFI jest idealnym rozwiązaniem. Urządzenie łączy nowoczesne wzornictwo z uproszczoną obsługą ogrzewania podłogowego za pomocą innowacyjnego ekranu z możliwością dotykowego przewijania oraz funkcją WIFI. Wykorzystanie przełomowych technologii pozwala na uzyskanie pełnej kontroli nad systemem w każdym momencie poprzez bezpłatną aplikację producenta instalowaną na smartfonie lub tablecie.

Termostat nVent Raychem SENZ WIFI umożliwia wygodne i intuicyjne korzystanie z inteligentnych funkcji zarządzania systemem grzewczym dzięki szeregowi wbudowanych fabrycznie funkcji.

Termostat nVent Raychem SENZ WIFI do zarządzania elektrycznym ogrzewaniem podłogowym

Łatwość obsługi termostatu

Nawigacja poprzez przewijanie – jak w smartfonach. Trwały pojemnościowy ekran dotykowy o wysokiej czułości. Kreator konfiguracji ułatwiający szybkie programowanie. Programy ustawione fabrycznie zaspokoją potrzeby każdego użytkownika.

Inteligentne funkcje adaptacji do warunków panujących w pomieszczeniu

Funkcja adaptacyjna automatycznie ustawia właściwą temperaturę zgodnie z rozkładem dnia użytkownika. Monitorowanie zużycia energii pozwala połączyć oszczędność energii z komfortem.

Nowoczesne wzornictwo termostatu nVent Raychem SENZ WIFI

Estetyczne, proste wzornictwo pasujące do każdego stylu. Kolorowy wyświetlacz 2”. Trzy dodatkowe ramki osprzętu modułowego dostępne w kolorach: białym, metalicznym i antracytowym.

Optymalizacja kosztów eksploatacji elektrycznego ogrzewania podłogowego

Monitorowanie kosztów eksploatacji systemu za pomocą aplikacji pomogą uniknąć zbędnych wydatków i osiągnąć maksymalne oszczędności. Możliwe jest monitorowanie zużycia energii w blokach godzinowych, tygodniowych i miesięcznych. Dostępne jest sterowanie maksymalnie 32 strefami (pomieszczeniami i/lub domami).

Aplikacja dla nVent Raychem Senz WIFI dostępna jest dla systemów IOS i Android.

W dzisiejszych czasach użytkownicy oczekują urządzeń w pełni kompatybilnych z najnowszymi technologiami zapewniającymi swobodę zarządzania i dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum