Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Gra światła i cienia: atrakcyjna markiza do szklanych dachów

Markizy pod szkłem to idealne rozwiązanie do dachów tarasowych i ogrodów zimowych. Ponieważ są umieszczone pod szklanym dachem, są dobrze chronione. Nowy model, „Markilux 679“, charakteryzuje się wyrazistą stylistyką, oferuje dużo cienia i zapewnia piękną grę światła na tarasie dzięki oświetleniu LED.

Gra światła i cienia: atrakcyjna markiza do szklanych dachów
markilux Markizy tarasowe markilux - bezpieczne, ponadczasowe, piękne
pl.markilux.com
markilux Markizy tarasowe markilux - bezpieczne, ponadczasowe, piękne
Dane kontaktowe:
+49 2572 15 31 300
Hansestrasse 53 D-48282 Emsdetten

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Zalety markiz pod szkłem

W przeciwieństwie do markiz montowanych na szkle, markizy pod szkłem są instalowane pod szklanym dachem. Dzięki temu tkanina, rama i mechanizm są dobrze chronione i zachowują swoje właściwości przez długi czas.

W ofercie markilux pojawił się nowy model „Markilux 679“. Dzięki nowoczesnemu, sześciennemu kształtowi wygląda prosto i elegancko, a niemal wszystkie śruby są zakryte.

Piękne efekty świetlne

Pomimo lekkiego wyglądu osłona przeciwsłoneczna o wymiarach do 30 metrów kwadratowych zapewnia mnóstwo cienia w ciągu dnia. Wieczorem tworzy piękne efekty świetlne. Dyskretne linie LED można zainstalować w obudowie systemu i w szynach bocznych, które transportują tkaninę markizy.

Nowa markiza pod szkłem markilux 679 oferuje dużo cienia i wspaniałe efekty świetlne
Nowa markiza pod szkłem markilux 679 oferuje dużo cienia i wspaniałe efekty świetlne

Diody LED tworzą atmosferę kolorowego lub ciepłego białego światła z pięknymi efektami na tkaninie i elewacji domu. Można nimi wygodnie sterować za pomocą technologii radiowej lub aplikacji. Istnieje również możliwość zaprogramowania efektów świetlnych.

Wygodna technologia

W przypadku markizy pod szkłem dzięki specjalnej technologii podczas zwijania i rozwijania w szynach transportowych tkanina jest naprężona i odporna na działanie wiatru. W celu ochrony przed oślepiającym światłem można ją również połączyć z funkcją „Schattenplus”, czyli dodatkową markizą opuszczaną pionowo w przednim profilu.

Markiza „Markilux 679“ jest sterowana silnikiem, a jej działanie można zautomatyzować za pomocą czujników pogodowych lub technologii inteligentnego domu. Aby móc korzystać z ochrony przeciwsłonecznej nawet wieczorem lub w chłodniejszych miesiącach roku, można dodatkowo zintegrować promienniki ciepła.

Model dostępny jest w siedmiu standardowych kolorach oraz w kolorach specjalnych. Ponadto Markilux oferuje duży wybór tkanin i wzorów tkanin przeciwsłonecznych.

Odkryj nową jakość ochrony przeciwsłonecznej z markizą „Markilux 679“ i ciesz się pięknymi efektami świetlnymi na swoim tarasie!

źródło i zdjęcia: markilux