Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Odkryj MONOFLEX-S2: Przełom w układaniu płytek dużych formatów

W dzisiejszym dynamicznym świecie budownictwa, szybkość realizacji projektów jest równie ważna co ich jakość. MONOFLEX-S2, nowa, innowacyjna zaprawa klejowa od SCHOMBURG, staje na wysokości zadania, łącząc niezrównaną przyczepność z elastycznością, niezbędną przy pracach z dużymi i bardzo dużymi formatami płytek. Zaprojektowany, aby sprostać wyzwaniom współczesnego budownictwa, MONOFLEX-S2 oferuje wyjątkową elastyczność i szybkość wiązania, umożliwiając obróbkę przez 90 minut, a powierzchnie traktowane tym klejem są gotowe do użytku już po sześciu godzinach.

Odkryj MONOFLEX-S2: Przełom w układaniu płytek dużych formatów
Schomburg Polska Kleje do okładzin ceramicznych i z kamienia naturalnego, jastrychy, szpachle, fugi, grunty
www.schomburg.com
Schomburg Polska Kleje do okładzin ceramicznych i z kamienia naturalnego, jastrychy, szpachle, fugi, grunty
Dane kontaktowe:
24 254 73 42
Sklęczowska 18a, 99-300 Kutno
Zobacz firmę w innym dziale: Systemy uszczelniania budynku

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Wysoka wydajność w każdych warunkach

MONOFLEX-S2 wyróżnia się na tle innych klejów do płytek, oferując doskonałe parametry techniczne oraz łatwość obróbki. Jego klasyfikacja C2 E S2, zgodna z normą EN 12004, świadczy o wysokiej elastyczności i przyczepności, co zapewnia trwałe i mocne połączenie nawet w najbardziej wymagających warunkach. Dzięki tym właściwościom, MONOFLEX-S2 jest idealnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, którzy cenią sobie szybką i efektywną pracę.

Doskonałe rozwiązanie dla młodych jastrychów

MONOFLEX-S2 otwiera nowe możliwości w układaniu płytek wielkoformatowych na młodych jastrychach cementowych, oferując możliwość pracy na podłożach o podwyższonej wilgotności resztkowej już po dziesięciu dniach od aplikacji. To nowatorskie podejście znacząco skraca czas oczekiwania na montaż płytek, co jest kluczowe w szybko postępujących projektach budowlanych i remontowych

Uniwersalność i łatwość użycia

MONOFLEX-S2 jest niezwykle wszechstronny - idealnie nadaje się do układania płytek ceramicznych, gresowych, a także kamienia naturalnego, na różnorodnych podłożach, w tym na systemach ogrzewania podłogowego. Jego łatwość aplikacji i doskonała przyczepność sprawiają, że jest to produkt chętnie wybierany przez specjalistów w całej branży.

Korzyści z wyboru kleju MONOFLEX-S2

- Maksymalna przyczepność i elastyczność.
- Długi czas obróbki do 90 minut, umożliwiający precyzyjną aplikację.
- Możliwość chodzenia i spoinowania już po 6 godzinach od aplikacji.
- Idealny do dużych i mega formatów, jak również na młode jastrychy cementowe.
- Doskonale współpracuje z systemami poziomującymi i odsprzęgającymi.
- Zgodność z normą EN 12004 (C2 E S2), gwarantująca najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Wydajność, która przekracza oczekiwania

Zużycie MONOFLEX-S2 jest optymalnie dostosowane do różnych typów aplikacji, gwarantując ekonomiczne wykorzystanie produktu bez kompromisu w kwestii jakości. Od pacy zębatej 4 mm, wymagającej 1,3 kg/m², po półokrągłą 20 mm, ze zużyciem 6,2 kg/m² - MONOFLEX-S2 zapewnia wydajność zgodną z potrzebami najbardziej wymagających projektów.

Z MONOFLEX-S2, każdy projekt układania płytek staje się prostszy, szybszy i bardziej niezawodny. Wybierz MONOFLEX-S2 i dołącz do grona profesjonalistów, którzy cenią sobie jakość, efektywność i innowacyjność w każdym calu swojej pracy.

źródło i zdjęcia: Schomburg Polska