Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Inteligentne kreowanie światła: "Pergola style" od markilux zmieni Twój taras

Markizy pergolowe zdobywają popularność, łącząc w sobie elegancję oraz stabilną konstrukcję, odporną na wiatr, zapewniając komfortowe zacienienie. Oferta modeli jest szeroka, a markilux wprowadził do swojej gamy nowość - "pergola style", wyróżniającą się przez swą jasną estetykę i zaawansowaną technologię oświetleniową.

Inteligentne kreowanie światła: "Pergola style" od markilux zmieni Twój taras
markilux Markizy tarasowe markilux - bezpieczne, ponadczasowe, piękne
pl.markilux.com
markilux Markizy tarasowe markilux - bezpieczne, ponadczasowe, piękne
Dane kontaktowe:
+49 2572 15 31 300
Hansestrasse 53 D-48282 Emsdetten

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Pergola style - nowy styl zadaszenia tarasu

Nowa markiza pergolowa "pergola style" markilux sprawia wrażenie, jakby swobodnie wspierała się o ścianę domu. Jej konstrukcja jest wyrazista: opiera się na stabilnych słupkach, kwadratowej pełnej kasety i kompaktowym profilu wysięgu. Styl urządzenia jest prosty, co akcentuje jego sześcienny kształt. Markiza tworzy jednolitą bryłę, z niewidocznymi prawie śrubami.

Efektowne oświetlenie

"Celem było podniesienie systemu pergoli na wyższy poziom wizualny. Charakter podkreśliliśmy dzięki zastosowaniu nastrojowego oświetlenia, inspirowanego modelem 'MX-4' z 2023 roku", tłumaczy Michael Gerling, dyrektor ds. technologii i produkcji.

Listwy LED, sterowane aplikacją, zostały zintegrowane nie tylko z bocznymi prowadnicami i kasetą, ale również ze słupkami i osłonami stopek. Górne oświetlenie tworzy piękny gradient światła. Diody LED z ciepłą bielą RGB tworzą świetlne sceny od neutralnych po kolorowe, podkreślając kształt markizy.

Sprawdzona technologia

"Projektując model 'pergola style', skupiliśmy się na estetyce, opierając się na sprawdzonej technologii i istniejących modelach markiz pergolowych", mówi Michael Gerling.

Produkt sprawdza się na powierzchniach do 30 metrów kwadratowych. Możliwe jest również połączenie od dwóch do pięciu sekcji, w celu zapewnienia większej powierzchni zacienionej. System może być wyposażony w markizy pionowe, czujniki pogodowe, promienniki i funkcję "Schattenplus".

Markiza jest dostępna w siedmiu standardowych kolorach oraz kolorach specjalnych. Kolekcja poszyć markilux oferuje szeroki wybór wzorów i tkanin technicznych. Do sterowania tym modelem dostępne są różne systemy napędowe, w tym te sterowane radiowo oraz wyposażone w inteligentne rozwiązania.

źródło i zdjęcia: markilux