Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Inwestycja, która się opłaca: Poznaj nowe rozwiązania podłogowe

Seria produktów do podłóg Norton Clipper wprowadza na rynek wszechstronne rozwiązania, które zapewniają pełny zakres usług w obróbce podłóg - od szlifierek, przez obróbkę drewna, po czyszczenie.

Inwestycja, która się opłaca: Poznaj nowe rozwiązania podłogowe
Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. Narzędzia dla majsterkowiczów i profesjonalistów
www.nortonabrasives.com
Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. Narzędzia dla majsterkowiczów i profesjonalistów
Dane kontaktowe:
63 26 17 100
ul. Norton 1, 62-600 Koło

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Znajdziemy tu bogaty asortyment narzędzi i odkurzaczy przemysłowych. Ta kompleksowa oferta jest idealnie dopasowana do wszelkich zastosowań w branży obróbki podłóg, obejmując wszystkie etapy - od przygotowania powierzchni, przez szlifowanie, aż po polerowanie i czyszczenie.

Bez względu na to, czy naszym celem jest usunięcie starych pokryć, zniwelowanie betonowych nierówności, doprowadzenie podłogi do wysokiego połysku, dokładne oczyszczenie powierzchni, czy też mistrzowskie szlifowanie drewnianych podłóg, nasza najnowsza linia maszyn i narzędzi została zaprojektowana, aby gwarantować perfekcję przy każdym zastosowaniu.

Z pomocą szczegółowych przewodników i wykresów doboru narzędzi, możemy być pewni, że z Norton Clipper wybierzemy niezawodnego partnera do wszelkich prac podłogowych.

Osiągnij pełnię możliwości dzięki szlifierkom do podłóg od NORTON CLIPPER

Szlifierka jednotarczowa CG 280. NAJLEPSZA DO: przygotowania posadzki.

Szlifierka jednotarczowa o średnicy tarczy 280 mm wyróżnia się kompaktową budową i wysoką efektywnością, co ułatwia transport i umożliwia pracę w trudno dostępnych, ciasnych przestrzeniach. Model CG280, dzięki zastosowaniu obrotowej głowicy oraz wózka narzędziowego z kołami jezdnymi po obu stronach, może być szybko i sprawnie przekształcony w wydajną szlifierkę krawędziową, zapewniającą precyzyjną obróbkę.

Maszyna CG 450 UNO. NAJLEPSZA DO: Przygotowania posadzki i polerowania.

Pomimo swojej kompaktowej konstrukcji, trójgłowicowa maszyna CG 450 UNO wykazuje znakomite wyniki w szlifowaniu i polerowaniu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Dual Cut Technology (DCT) oraz unikalnemu na rynku systemowi przekładniowemu wykonanemu z metalu. Maszyna ta oferuje wyjątkowe korzyści przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnego stosunku jakości do ceny. CG 450 UNO oferuje dodatkowo możliwość rozbudowy o szeroki wachlarz opcjonalnych akcesoriów, co jeszcze bardziej podnosi jej wszechstronność i efektywność użytkowania.
 
Maszyna CG MULTI 430. NAJLEPSZA DO: Przygotowania posadzki, polerowania, czyszczenia i szlifowania.

CG MULTI 430 wyróżnia się jako najbardziej wszechstronna maszyna w ofercie. Oprócz szlifowania i polerowania, nadaje się do przygotowania podłoża, czyszczenia, a nawet szlifowania drewna dzięki specjalistycznym i standardowo dołączonym uchwytom narzędziowym. Jego koła mogą być podniesione lub dotykać podłogi w zależności od konkretnego zadania. Ta unikalna wszechstronność, nieporównywalna na rynku, czyni ją doskonałym rozwiązaniem do wynajmu.
  
Szlifierka planetarna CG WOOD 430. NAJLEPSZA DO: Czyszczenia i szlifowania.

CG WOOD 430 to szlifierka planetarna z przeciwbieżnym ruchem wyposażona w cztery głowice i uchwyt padu z włókniny, co czyni ją optymalnym wyborem do wstępnego szlifowania, szlifowania, olejowania, szczotkowania i wykańczania drewnianych podłóg i parkietów. Napędzana solidnym silnikiem o mocy 4 KM i charakteryzująca się przyjazną dla użytkownika i bezpieczną obsługą, wyróżnia się jako szlifierka o wielu zastosowaniach.

Maszyna CG CLEAN 430. NAJLEPSZA DO: Czyszczenia.

CG CLEAN 430, wszechstronna maszyna z pojedynczą szczotką, idealnie nadaje się do zadań takich jak usuwanie wosku, polerowanie i mikroszlifowanie, zachowując przy tym delikatność niezbędną przy pracy z dywanami i wykładzinami. Jej głowica z łatwością dostosowuje się do różnych rodzajów podłóg, zarówno gładkich, jak i nierównych. Dzięki unikatowemu mechanizmowi rotacyjno-oscylacyjnemu o wysokiej częstotliwości, maszyna łączy stabilność z łatwością manewrowania. Funkcja szybkiego odłączania głowicy oraz obecność dwóch uchwytów znacznie ułatwiają transport, nie wpływając przy tym negatywnie na wytrzymałość czy stabilność urządzenia.

źródło i zdjęcia: Saint-Gobain HPM