Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Odkryj Pergolę MB-OpenSky 120 od Aluprof: Maksymalny komfort i styl w ogródku

Obserwowanie natury po zimowym uśpieniu, rozkwitających drzew, pojawiania się pierwszych kwiatów i słuchanie śpiewu ptaków to duży przywilej dla właścicieli posiadających tarasów, balkonów oraz przydomowych ogrodów.

Odkryj Pergolę MB-OpenSky 120 od Aluprof: Maksymalny komfort i styl w ogródku
Aluprof S.A. Systemy aluminiowe
www.aluprof.com
Aluprof S.A. Systemy aluminiowe
Dane kontaktowe:
+48 (33) 819 53 00, +48 (33) 822 05 12
Warszawska 153, 43-300 Bielsko-Biała

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Aby maksymalnie wykorzystać te przestrzenie i cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu bez względu na zmienne warunki pogodowe wiosną, warto zastanowić się nad stworzeniem zewnętrznej przestrzeni do wypoczynku. W tym kontekście świetną opcją może być najnowsza oferta od Aluprof – pergola MB-OpenSky 120, która zdobyła uznanie w branży i wśród klientów, a niedawno została rozszerzona o modele przyścienne.

Ta innowacyjna propozycja, łącząca zaawansowaną technologię, wygodę użytkowania i stylowy design, doskonale pasuje do różnorodnych typów zabudowy, od domów jednorodzinnych, przez szeregówki, aż po apartamenty z tarasami.

Zaawansowana technologia i elegancki design

Pergola MB-OpenSky 120 od Aluprof to innowacyjne rozwiązanie, łączące funkcjonalność z estetyką, idealne dla osób ceniących nowoczesność i komfort. Montowana bezpośrednio do ściany budynku, pergola ta jest doskonałym wyborem nawet dla posiadaczy mniejszych tarasów czy ogródków, pozwalając na efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Jej minimalistyczna konstrukcja, dostępna w różnorodnych opcjach kolorystycznych, doskonale komponuje się z każdym stylem aranżacyjnym.

Nowo opracowana pergola MB-OpenSky 120 od Aluprof, wykonana z ekstrudowanego aluminium, stanowi synonim stabilności i trwałości.
Nowo opracowana pergola MB-OpenSky 120 od Aluprof, wykonana z ekstrudowanego aluminium, stanowi synonim stabilności i trwałości.

Technologia, która stoi za pergolą MB-OpenSky 120, umożliwia kontrolę nad dachem przy pomocy zdalnego sterowania – czy to za pomocą pilota, aplikacji mobilnej, przełącznika, czy nawet systemu zarządzania domem. To sprawia, że użytkownicy mogą bez trudu regulować położenie ruchomych lameli dachu, dostosowując przepływ światła i ciepła do swoich potrzeb. Pergola wyposażona jest także w uszczelki chroniące przed deszczem oraz system odwodnienia, który skutecznie odprowadza wodę przez słupy, zapewniając komfort i ochronę przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Nowe warianty pergoli MB-OpenSky 120

Pergola MB-OpenSky 120 od Aluprof, dostępna w nowych wariantach przyściennych, oferuje dwa modele instalacyjne: dla pojedynczej ściany z wykorzystaniem dwóch słupów oraz narożny, z jednym słupem, idealny do umieszczenia w wnękach tarasowych. Te opcje rozszerzają zastosowanie pergoli MB-OpenSky 120, sprawiając, że doskonale znajduje ona zastosowanie nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w przestrzeniach komercyjnych, takich jak letnie tarasy kawiarni i restauracji.

Nowe modele przyścienne zachowują wszystkie znane i cenione cechy oryginalnego produktu, jednocześnie wprowadzając większą elastyczność montażu i dostosowanie do zróżnicowanych potrzeb oraz warunków architektonicznych, oferując tym samym użytkownikom jeszcze szerzej zakrojone możliwości wykorzystania przestrzeni zewnętrznych.

Komfort i bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki

Pergola przyścienna MB-OpenSky 120 wyróżnia się znakomitą adaptacją oraz możliwością personalizacji dzięki szerokiej gamie akcesoriów, które mogą być zintegrowane z zaawansowanym systemem sterowania, gwarantując użytkownikom zarówno wygodę, jak i bezpieczeństwo. Istotnym elementem, który warto rozważyć, są czujniki środowiskowe, takie jak czujniki wiatru, deszczu czy słońca. Te inteligentne urządzenia automatycznie regulują położenie lameli w odpowiedzi na zmieniające się warunki pogodowe, zapewniając optymalny komfort niezależnie od caprysów aury.

Dodatkowo, instalacja oświetlenia LED nie tylko nadaje pergoli przytulną atmosferę, ale także umożliwia jej użytkowanie po zapadnięciu zmroku, tworząc idealne warunki do wieczornego relaksu lub spotkań towarzyskich. Dla tych, którzy cenią sobie ciepło w chłodniejsze dni, rekomendowane są promienniki cieplne, które skutecznie podnoszą temperaturę w strefie wypoczynku.

Dla pełnej prywatności i ochrony przed niechcianymi spojrzeniami, dobrym uzupełnieniem są przesłony boczne, np. w formie eleganckich szklanych paneli przesuwnych, które nie tylko zabezpieczają przed wiatrem czy niepożądanymi gośćmi, ale również dodają pergoli nowoczesnego charakteru. Dzięki tym dopasowanym akcesoriom pergola MB-OpenSky 120 staje się nie tylko funkcjonalnym, ale i wyjątkowo komfortowym rozwiązaniem, idealnie wpisującym się w potrzeby i oczekiwania użytkowników.

Stabilność i trwałość na lata

Nowo opracowana pergola MB-OpenSky 120 od Aluprof, wykonana z ekstrudowanego aluminium, stanowi synonim stabilności i trwałości. Taki materiał gwarantuje, że konstrukcja jest nie tylko solidna, ale również odporna na różnego rodzaju obciążenia, w tym śnieg i wiatr. Dzięki dostępności w szerokiej gamie kolorów - aż 12 opcji z palety RAL - pergola łatwo wpasuje się w estetykę każdego budynku oraz otaczającej go przestrzeni, umożliwiając stworzenie spójnej i harmonijnej kompozycji.

Pergola przyścienna MB-OpenSky 120

Maksymalne wymiary, jakie może osiągnąć pergola, to 6 metrów długości, 4 metry szerokości oraz 3 metry wysokości, co pozwala na stworzenie przestronnej i funkcjonalnej strefy relaksu na świeżym powietrzu. Proces montażu i konserwacji konstrukcji jest zadziwiająco prosty – pergola nie wymaga skomplikowanych procedur pielęgnacyjnych, wystarczy regularne czyszczenie i smarowanie, aby utrzymać jej estetyczny wygląd oraz funkcjonalność na lata.

Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest jego ekologiczny charakter. Materiały użyte do produkcji pergoli mogą być w pełni zrecyklingowane, co podkreśla zaangażowanie Aluprof w promowanie zrównoważonego rozwoju i troskę o środowisko naturalne. Tym samym, pergola MB-OpenSky 120 jest nie tylko inwestycją w komfort i estetykę przestrzeni mieszkalnej, ale również w przyszłość naszej planety.

„Pergola przyścienna MB-OpenSky 120 to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć przytulną i funkcjonalną przestrzeń na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Zapewnia ochronę przed słońcem, deszczem, wiatrem i zimnem, a także tworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę. To produkt, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie jakość, komfort i styl oraz chcących podziwiać piękno odradzającej się po zimie przyrody także podczas niesprzyjającej aury”, podkreśla Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR Aluprof.

Pergola przyścienna MB-OpenSky 120 to inwestycja na lata, która zwiększa wartość nieruchomości i zapewnia komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody. Dzięki niej możemy zrealizować marzenie o własnej strefie relaksu, w której będziemy cieszyć się pięknem natury i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.



źródło i zdjęcia: Aluprof