Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Nowe kamery FLEXIDOME micro 3100i: dyskretna, niezawodna ochrona

Nowe kamery FLEXIDOME micro 3100i są niewielkie i niepozorne, dzięki czemu idealnie nadają się do dyskretnego monitoringu. Wersje zewnętrzne są odporne na akty wandalizmu klasy IK10 i mają stopień ochrony IP66, dzięki czemu mogą być montowane w wymagających warunkach zewnętrznych.

Nowe kamery FLEXIDOME micro 3100i: dyskretna, niezawodna ochrona
Robert Bosch Sp. z o.o. Alarmy Bezprzewodowy systemu alarmowy EASY SERIES
www.boschsecurity.com
Robert Bosch Sp. z o.o. Alarmy Bezprzewodowy systemu alarmowy EASY SERIES
Dane kontaktowe:
22 715 41 00 (01)
Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa
Zobacz firmę w innym dziale: Narzędzia

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Niezawodna detekcja

Kamery FLEXIDOME micro 3100i są wyposażone w zaawansowany system analizy obrazu wizyjnego IVA Pro Buildings, który zapewnia niezawodną detekcję włamań i innych zdarzeń związanych z bezpieczeństwem. IVA Pro Buildings automatycznie wykrywa osoby i pojazdy, a ignoruje nieistotne źródła ruchu, takie jak deszcz, śnieg, kołysanie się liści na wietrze, zmiany oświetlenia.

Dyskretne i kompaktowe w konstrukcji nowe kamery FLEXIDOME micro 3100i zapewniają niezawodną detekcję w budynkach i wokół nich

Wysokie bezpieczeństwo

Kamery FLEXIDOME micro 3100i są w pełni zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. Wbudowany Secure Element z funkcjonalnością Trusted Platform Module (TPM) bezpiecznie przechowuje wszystkie certyfikaty i klucze potrzebne do uwierzytelniania i szyfrowania. Kamery spełniają również wymogi przepisów NDAA, sekcja 889(a)(1)(A)/TAA.

Dodatkowe korzyści

Doskonała wydajność dzięki opartej na głębokim uczeniu analizie obrazu wizyjnego w warstwie brzegowej i dobrej jakości obrazu.
Zrównoważony rozwój dzięki możliwości zdalnego dostępu i konserwacji, co zmniejsza zużycie energii i śladu węglowego.
Płynna integracja z najlepszymi systemami zarządzania obrazem wizyjnym.

Nowe kamery FLEXIDOME micro 3100i to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących dyskretnej, niezawodnej i bezpiecznej ochrony. Kamery zapewniają wysoką wydajność i zrównoważony rozwój, a także płynną integrację z systemami zarządzania obrazem wizyjnym.

źródło i zdjęcia: Robert Bosch Sp. z o.o. Alarmy