Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Robert Bosch Sp. z o.o.|Elektronarzędzia - Elektronarzędzia Bosch dla rzemiosła i przemysłu
Robert Bosch Sp. z o.o.|Elektronarzędzia Elektronarzędzia Bosch dla rzemiosła i przemysłu
www.bosch-professional.com

Robert Bosch Sp. z o.o.|Elektronarzędzia Elektronarzędzia Bosch dla rzemiosła i przemysłu

www.bosch-professional.com
Dane kontaktowe:
801 100 900
Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa
Zobacz firmę w innym dziale: Systemy alarmowe

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 90236
O firmie

Elektronarzędzia Bosch dla Profesjonalistów

Aby osiągnąć profesjonalny rezultat pracy, potrzeba najwyższej jakości narzędzi. Profesjonalne elektronarzędzia
linii niebieskiej firmy Bosch są projektowane pod kątem najwyższych wymagań. Dają poczucie pełnej kontroli nad materiałem i maszyną, nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Z ich pomocą można osiągnąć rezultat, który zadowoli
wykonawców i zleceniodawców. Bosch był pierwszym na rynku producentem, oferującym kompletny program profesjonalnych elektronarzędzi akumulatorowych z technologią litowo-jonową w klasach napięcia od 3,6 do 36 V. Obecnie Bosch dysponuje kompletną paletą produktów, które poradzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Narzędzia te oferują sprawdzone rozwiązania dla rzemiosła – inteligentną technologię, najwyższą niezawodność, wytrzymałość i precyzję.

Elektronarzędzia Bosch gwarantują profesjonalny rezultat pracy. Przekonują użytkowników zwartą konstrukcją, optymalną wagą, wytrzymałością i długim czasem pracy. Bosch oferuje również szeroki asortyment produktów w każdej klasie napięcia akumulatora. Mając do dyspozycji takie narzędzia, użytkownik jest optymalnie przygotowany do pracy.
Nowe narzędzia akumulatorowe Bosch z technologią silników bezszczotkowych EC są optymalnie dopasowane do wymagań rzemiosła i przemysłu.

Wyjątkowo wysoka sprawność silników Bosch EC umożliwiła zaprojektowanie ekstremalnie lekkich i kompaktowych narzędzi, których czas pracy wydłużył się nawet o 100%! Wyjątkowa obudowa Bosch CoolPack umożliwia
wydłużenie żywotności akumulatora nawet o 100%! Bardzo dobrze przewodzący materiał (czerwone żebrowanie chłodzące) od spodu odprowadza powstające ciepło bezpośrednio na zewnątrz, zapobiegając ewentualnemu przegrzaniu ogniw. Ponadto, nowe akumulatory o pojemności 5,0 Ah, 4,0 Ah i 2,0 Ah, w których zastosowano najnowszą technologię ogniw, wyróżniają się nawet o 65% dłuższym czasem pracy.

Bosch oferuje najbardziej kompleksowy program narzędzi akumulatorowych do wkręcania, wiercenia, wiercenia i wkręcania z udarem. Odpowiednie narzędzie do każdego zadania, w dopasowanej klasie napięcia, od lekkich narzędzi 3,6 V po bardzo wydajne narzędzia 36 V. Z pomocą profesjonalnych elektronarzędzi akumulatorowych Bosch z łatwością
poradzisz sobie ze wszystkimi wyzwaniami.

Obojętne, z jakimi wyzwaniami ma do czynienia wykonawca w codziennej pracy, elektronarzędzia Bosch linii niebieskiej pozwolą szybko uporać się z pracą. Inteligentna technologia w połączeniu z najwyższą niezawodnością, wytrzymałością i precyzją gwarantują pewność i elastyczność wykonania pracy efektywnie, czysto i profesjonalnie.