Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. Narzędzia dla majsterkowiczów i profesjonalistów
www.nortonabrasives.com
Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. Narzędzia dla majsterkowiczów i profesjonalistów
Dane kontaktowe:
63 26 17 100
ul. Norton 1, 62-600 Koło

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Maszyny akumulatorowe rewolucjonizują rynek budowalny w Polsce

Zasilanie akumulatorowe sprawdziło się w wielu gałęziach przemysłu i usług. Przyszła teraz kolej na rynek budowlany. Bez kompromisów, tylko moc!

Maszyny akumulatorowe rewolucjonizują rynek budowalny w Polsce

Nowa linia maszyn zasilanych akumulatorowo od Norton Clipper jest gotowa na nowo zdefiniować prace budowlane, oferując wybór potężnych i wszechstronnych narzędzi zapewniających bezkompromisową wydajność.

Koncentrując się zarówno na wydajności, jak i wygodzie, maszyny akumulatorowe nie tylko zapewniają wyjątkową moc, ale także redukują poziom hałasu i wibracji, eliminując jednocześnie potrzebę stosowania tradycyjnych silników benzynowych lub wysokoprężnych.

Jedna bateria do wszystkiego - linię maszyn akumulatorowych Norton Clipper zaprojektowano tak, aby zapewniały wyjątkową wydajność bez utraty mocy. Wyposażone w najnowocześniejszy akumulator litowo-jonowy Honda 72 V, zapewniają doskonałą wydajność i niezawodność.

Linia produktów akumulatorowych Norton Clipper BEZ KOMPROMISÓW, TYLKO MOC W DZIAŁANIU!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz piły murarskiej, przecinarki jezdnej, zacieraczki czy zagęszczarki, oferta Norton Clipper gwarantuje wszechstronny wybór narzędzi spełniających Twoje specyficzne potrzeby. Najlepsza część - jeden akumulator pasuje do wszystkich maszyn w ofercie, zapewniając profesjonalistom wygodę i opłacalność!

Poznaj przyszłość sprzętu budowlanego wybierając linię akumulatorową Norton Clipper. Ciesz się obniżonym poziomem hałasu i niższymi wibracjami, tworząc bezpieczniejsze i wygodniejsze środowisko pracy. Dzięki Norton Clipper możesz bezkompromisowo wykorzystać potrzebną moc, pracując mądrzej, bezpieczniej i wydajniej.

Jakie maszyny obejmuje nowa gama maszyn zasilanych akumulatorowo od Norton Clipper?

  • Przecinarka do wyrobów murarskich Norton Clipper CM350 B zaprojektowana z myślą o trudnych zastosowaniach, łączy w sobie solidność, trwałość i niezrównaną wydajność. Zapewnia wygodne cięcie stopniowe.
Przecinarka do wyrobów murarskich Norton Clipper CM350 B
Przecinarka do wyrobów murarskich Norton Clipper CM350 B
  • Przecinarka jezdna Norton Clipper CS352 B wyposażona w tylne koła o dużej średnicy, zapewnia wyjątkową stabilność i wytrzymałość podczas pracy. Dzięki regulatorowi głębokości cięcia operator zachowuje pełną kontrolę nad procesem cięcia, co gwarantuje precyzję i wydajność.
  • Zagęszczarka płytowa Norton Clipper CFP13 WB to solidna i wszechstronna maszyna o sile odśrodkowej 13 kN. Posiada zbiornik na wodę i szeroką belkę zraszającą, dzięki czemu nadaje się do stosowania na asfalcie, a opcjonalna gumowa podkładka sprawia, że jest to idealne wyposażenie dla architektów krajobrazu, do układania kostki brukowej.
  • Zagęszczarka stopowa Norton Clipper CR11 B oferuje wygodne funkcje ułatwiające transport i wydajną pracę. Stalowa powłoka wokół silnika chroni go przed wstrząsami podczas pracy, tworząc trwałą maszynę o niskich wymaganiach konserwacyjnych, zaprojektowaną tak, aby zapewniać wysoką wydajność po naciśnięciu przycisku.
  • Zacieraczka Norton Clipper CT601 B oferuje regulowaną prędkość obrotową, a dzięki mechanicznej kontroli nachylenia łopatek zapewnia precyzyjną dokładność ustawienia, co skutkuje doskonałym wykończeniem powierzchni.

źródło i zdjęcia: Saint-Gobain HPM Polska