PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Szpachle i gładzie

CEKOL BD-10 - odkryj zachwycający efekt surowego betonu w Twoim wnętrzu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-09-18

Trendy wnętrzarskie ewoluują, jednak styl industrialny zdaje się być ponadczasowy, stając się niezmiennie popularny na przestrzeni lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników tego surowego, ale zarazem wyrafinowanego stylu, do oferty firmy Cedat wprowadzono CEKOL BD-10 - nowoczesny tynk dekoracyjny, który doskonale imituje surowy beton.

CEKOL BD-10 jest niezwykle uniwersalny - można go stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, w pomieszczeniach suchych i wilgotnych. Aby podkreślić efekt surowego betonu i ułatwić utrzymanie powierzchni w czystości, zaleca się użycie impregnatu CEKOL PI-01.

Wykończenie wnętrza przy użyciu CEKOL BD-10 i CEKOL PI-01 pozwoli nadać mu charakter loftu. W mniejszych pomieszczeniach wystarczy pokryć betonem jedną ścianę, aby dodać wnętrzu niepowtarzalnego stylu. Tynk dekoracyjny CEKOL BD-10 jest łatwy w użyciu, a jego zastosowanie pozwoli na spektakularną metamorfozę pomieszczeń - od salonu, przez kuchnię, aż po łazienkę.

Aby uzyskać efekt betonowych płyt, wystarczy nakleić taśmę tynkarską w miejscach przyszłych odcięć płyt, nałożyć tynk, a po odczekaniu usunąć taśmy. Efekt? Realistyczne zarysy betonowych płyt. Co więcej, CEKOL BD-10 można barwić, dzięki czemu można uzyskać porowatą powierzchnię w innym kolorze niż szary. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie indywidualizm i oryginalność we wnętrzach.

źródło i zdjęcia: Cedat