PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy, urządzenia, elementy

Rewolucja w designie: Lindab wprowadza zawory nawiewno-wywiewne Airy Glass z eleganckim szklanym panelem frontowym

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-09-18

Lindab, znany producent wysokiej jakości elementów do systemów wentylacyjnych, wprowadza na rynek nowość, która z pewnością zainteresuje architektów wnętrz oraz miłośników nowoczesnego designu. Mowa o zaworach nawiewno-wywiewnych Lindab Airy z szklanym panelem frontowym.

Szkło jako materiał wykończeniowy zyskuje na popularności. Z jednej strony pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie, z drugiej - przepuszcza więcej światła i pięknie je odbija. Dzięki możliwości malowania i nadawania mu dowolnej struktury, szkło staje się niezwykle uniwersalnym materiałem, który doskonale wpisuje się w różne koncepcje aranżacyjne.

Zawory nawiewno-wywiewne Lindab Airy z szklanym panelem frontowym dostępne są w różnych wariantach. Można je zamówić w kolorze (mat lub połysk), ze strukturą drewna, kamienia, a nawet betonu. Dzięki temu, bez trudu można dopasować je do wnętrza urządzonego w dowolnym stylu - od industrialnego, przez skandynawski, aż po glamour.

Szklane panele frontowe występują w dwóch kształtach: okrągłym i kwadratowym. Ich średnica wynosi 100, 120 lub 160 mm, co pozwala na montaż zaworu na rurach o różnych średnicach. Panele dla podanych średnic występują w wymiarach 200, 200 i 230 mm.

Nowa seria Lindab Airy Glass to eleganckie wykończenie, które z powodzeniem sprawdzi się we wnętrzach biur, galerii, butików, kancelarii czy nowoczesnych willi. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zarówno funkcjonalność, jak i estetykę.

źródło i zdjęcia: Lindab Sp. z o.o.