PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Izolacje techniczne

Nowa generacja izolacji AF/ArmaFlex Evo

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-03-16

Historia spotyka się z przyszłością dzięki AF/ArmaFlex, która przez pokolenia zapewnia najlepsze doświadczenia. Od ponad 40 lat Armacell dąży do perfekcji, aby zapewnić Ci najwyższą jakość izolacji elastomerowych. Teraz przyszedł czas, aby poznać nową generację produktów.

Nieustannie udoskonalane premium rozwiązanie AF/ArmaFlex od jego wprowadzenia na rynek w 1978 roku. Poprawione właściwości techniczne tej pianki o zamkniętych komórkach, zwiększają odporność na parę wodną i zmniejszają przewodność cieplną. Im lepiej izolacja jest chroniona przed wilgocią, tym bardziej niezawodna i energooszczędna jest.

B/B L -s2,d0 dla większego bezpieczeństwa pożarowego

AF/ArmaFlex Evo wydłuża czas ewakuacji i poprawia widoczność podczas pożaru budynku.

Dzisiaj, w ósmej generacji produktu, Armacell przedstawia nową technologię AF/ArmaFlex, która łączy w sobie doskonałą kontrolę skraplania i efektywność energetyczną z zaawansowanymi zabezpieczeniami przeciwpożarowymi. Nowy produkt B/BL-s2,d0 zapewnia najwyższą niezawodność izolacji i przyczynia się do ogólnego bezpieczeństwa w budynkach.

- "AF/ArmaFlex to nie byle jaka czarna rura czy arkusz. Kiedy izolujemy urządzenia mechaniczne naszych klientów, upewniamy się, że używamy najlepszego produktu na rynku: AF/ArmaFlex . Inwestycja, która się opłaca. Dla nas i dla naszych klientów. Teraz możemy pomóc uczynić domy ludzi jeszcze bezpieczniejszymi. AF/ArmaFlex Evo uwalnia o 50 procent mniej dymu w przypadku pożaru" - mówi Udo Dohlen, właściciel i dyrektor zarządzający Dohlen Isoliertechnik.

źródło i zdjęcia: Armacell Poland