PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Domy i konstrukcje

IZOStandard - najtańsza ciepła ściana na rynku!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę 2023-01-16

Nowy standard w budownictwie to budynki energooszczędne, które pozwalają na uzyskanie wyższej jakości, trwałości i efektywności energetycznej. Przykładem takiej technologii jest IZODOM, który pozwala na szybsze i tańsze budowanie oraz lepsze izolowanie budynku, bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi.

Tanie budowanie nie oznacza kompromisu jakości i bezpieczeństwa. Nasze ściany zapewniają najlepsze właściwości izolacyjne, oszczędzając nie tylko czas, ale i pieniądze. Niepowtarzalny system szalunku traconego IZOStandard firmy IZODOM zapewnia nieograniczone możliwości w projektowaniu.

Ściany mają rdzeń betonowy o grubości 15 cm tworząc trwałą i solidną konstrukcję, a izolacje systemowe (zewnętrzna 10 cm i wewnętrzna 5 cm) spełniają standardy WT 2021 oraz zapewniają komfort cieplny.

Elementy można połączyć w bardzo łatwy sposób dzięki zastosowaniu systemu do łączenia IZOClick, zapewniają szybkość budowy i brak mostków termicznych. Dzięki systemowi IZOStandard budowa Twojego domu będzie tania, szybka i łatwa, a Ty będziesz mógł się cieszyć swoim miejscem zamieszkania w technologii energooszczędnej IZODOM.

źródło i zdjęcie: IZODOM