PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

AWIDOOR Woodec - nowe drzwi zewnętrzne AWILUX

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2022-09-22

Nowoczesne drzwi zewnętrzne w odcieniach drewna składają się na kolekcję AWIDOOR Woodec  - 12 nowych modeli drzwi AWILUX, wpisujących się w estetykę minimalistycznych fasad nowoczesnej architektury.

Kolekcja drzwi wejściowych AWIDOOR została poszerzona o nową, niezwykle efektowną linię - Woodec. 12 nowych modeli drzwi występujących w czterech kolorach to propozycja dla inwestorów poszukujących drzwi w odcieniach drewna, w nowoczesnym wydaniu.

AWIDOOR Woodec - czyli nowa seria drzwi zewnętrznych AWILUX - dzięki pięknym odcieniom drewna i czarnym elementom wykończenia, zjawiskowo wpasowuje się w minimalistyczne fasady oraz proste bryły budynków dominujących w nowoczesnej architekturze.

Drewnopodobne okleiny z linii AWIDOOR Woodec stanowią odpowiedź na wysokie zapotrzebowanie na produkty premium nie tylko ze względu na zaawansowanie technologiczne, ale i atrakcyjny, naturalny wygląd rozwiązań oraz precyzyjne wykonanie.

Subtelne drewno drzwi zewnętrznych

Ze względu na ciepłą barwę, niejednolitą strukturę oraz naturalne wzory materiału, wypełnienia drzwi w odcieniach drewna od lat stanowią wysoce pożądane rozwiązania projektowe, nadające charakterystyczny klimat tradycyjnym, jak i nowoczesnym budynkom. Te atrybuty drewna stały się także inspiracją do stworzenia nowej serii drzwi zewnętrznych AWIDOOR Woodec.

Znajdziemy w niej cztery kolory: Woodec Alpine, Woodec Malt, Woodec Concrete oraz Woodec Toffee.

Drzwi DARIO z okleiną Woodec Malt
Drzwi DARIO z okleiną Woodec Malt

Kolekcja AWIDOOR Woodec - wejście w klasę premium

Drzwi z linii AWIDOOR Woodec o głębokości zabudowy 90 mm posiadają kontrastujące z subtelnym, drewnianym wypełnieniem ramy w kolorze czerni, które dopełniają pasujące kolorystycznie, czarne pochwyty i akcesoria. Możliwy jest także wybór przeszkleń satinovo, czyli gładkiego, matowego szkła wpuszczającego do wnętrza światło, ale i chroniącego prywatność przebywających we wnętrzu osób.

Eleganckie drzwi zewnętrzne - Woodec Alpine

Poszukującym delikatniejszych form nowoczesnego minimalizmu poleca się kolor Woodec Alpine. Chłodne beże ocieplone subtelnymi brązami nadają całości elegancji. Drzwi w odcieniu jasnego, bielonego drewna w połączeniu z odważnymi, czarnymi elementami wyposażenia doskonale odnajdą się w prostych, nowoczesnych projektach, nadając aranżacji delikatności.

Drzwi LUIGI z okleiną Woodec Alpine
Drzwi LUIGI z okleiną Woodec Alpine

 

Drzwi zewnętrzne w odcieniach brązu - Woodec Toffee

Głębokie barwy toffi, ciemne brązy drewna przebijane delikatnymi beżami - Woodec Toffee stanowi klasyczne rozwiązanie dopasowane do trendów współczesnej architektury. Elegancja i ciepłe kolory ocieplą wizualnie każdą aranżację.

Drzwi CARLO z okleiną Woodec Toffee
Drzwi CARLO z okleiną Woodec Toffee

Drzwi przypominające beton - Woodec Concrete

Surowa elegancja Woodec Concrete od AWILUX inspirowana jest jednym z popularniejszych materiałów nowoczesnej architektury - betonem.

Proste kształty i chłodne barwy to elementy charakterystyczne minimalistycznych aranżacji, które coraz częściej są poszukiwane i wykorzystywane przez inwestorów we współczesnych, luksusowych projektach, a wzbogacone czarnymi aplikacjami nadadzą fasadzie nowoczesności.

Drzwi GIORGIO z okleiną Woodec Concrete
Drzwi GIORGIO z okleiną Woodec Concrete

Ciepły kolor drzwi zewnętrznych AWILUX - Woodec Malt

Choć nowoczesne projekty zdominowane są chłodnymi barwami, to warto niekiedy je ocieplić. Stąd propozycja wypełnienia Woodec Malt. Subtelne, jęczmienne tony wpływają na elegancję i ponadczasowość drzwi, a naturalne wzory i struktura materiału zjawiskowo prezentuje się w wielu aranżacjach.

Nowa seria drzwi AWIDOOR Prestige Woodec doskonale odnajdzie się w nowoczesnych i ponadczasowych projektach dzięki wysokiej jakości, drewnopodobnym wypełnieniom oraz kolorystyce, wpisującej się we współczesne trendy architektury.

Źródło i zdjęcia: AWILUX Polska

Budujemy Dom wrzesień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska październik 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum