PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Podłogi drewniane

Soul Jazz i Swing Jazz - nowe podłogi drewniane od Baltic Wood

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2022-09-21

Odpowiedni dobór podłogi to decyzja na lata. Z myślą o osobach ceniących piękno stylowych naturalnych podłóg drewnianych, Baltic Wood S.A. wprowadza na rynek nowe wzory podłóg na bazie jesionu.

Subtelne podłogi Soul Jazz i Swing, uzupełniające linię Melody Collection, będą idealnym dopełnieniem zarówno wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych, a głównym motywem oddającym ich klasę i charakter jest muzyka z początków XX wieku.

Stworzone przez Baltic Wood nowe podłogi - Soul Jazz i Swing Jazz - łączą nowoczesny design z wysoką trwałością i szerokimi możliwościami aranżacyjnymi.

Widoczny wzór słojów i zaznaczona dzięki szczotkowaniu struktura drewna, nawiązują do najnowszych trendów projektowych, podkreślających naturalność i bliskość natury.

Podłogę Soul Jazz wyróżnia modna ciemnoorzechowa barwa, dzięki której będzie ona mocnym akcentem, podkreślającym unikatowy charakter i styl pomieszczeń.

Z kolei jasna i delikatna podłoga Swing Jazz, starannie wykończona białym lakierem eco, rozjaśnia wnętrza nadając im lekkości i subtelności.

Jasna i delikatna podłoga Swing Jazz
Jasna i delikatna podłoga Swing Jazz

Stylowy design i trwałość drewnianych podłóg

Dzięki zróżnicowanej kolorystyce, inspirowane muzyką podłogi Baltic Wood, znajdą zastosowanie zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i tych bardziej awangardowych, projektowanych w modnym stylu skandynawskim czy loftowym. Podłogi Soul Jazz i Swing Jazz dostępne są na wzorze klasycznej deski 1-rzędowej.

Nowe podłogi stworzono na bazie jesionu - naturalnego drewna cieszącego się rosnącym uznaniem inwestorów. Stabilność i długotrwałe użytkowanie parkietu zapewnia trójwarstwowa konstrukcja, która w odróżnieniu od deski litej, gwarantuje większą odporność na zewnętrzne zmiany wilgotności i temperatury zachodzące w pomieszczeniach w zależności od pory roku.

Zewnętrzną powierzchnię deski o grubości 3,5 mm tworzy warstwa drewna szlachetnego. Dodatkowo, łatwy system montażu umożliwia wymianę pojedynczych elementów podłogi, a możliwość instalacji na ogrzewaniu podłogowym zapewnia komfort i przyjemność pod stopami na długie lata.

Nowa muzyczna kolekcja Baltic Wood

Nowe produkty Baltic Wood uzupełniają jedną z najpopularniejszych linii - Melody Collection - obejmującą podłogi we wzorze deski 1-rzędowej i klepki 3-rzędowej, skomponowane z drewna dębu, jesiona i merbau.

Każdy model tej kolekcji zachwyca klasycznym pięknem, podkreślonym lakierem półmatowym, matowym, olejem ECO oraz wyszukanymi barwami uzyskanymi dzięki różnokolorowym bejcom. W ramach kolekcji dostępne są gładkie powierzchnie (Square Edge), modnie szczotkowane oraz deski z fazą i mikrofazą.

źródło i zdjęcia: Baltic Wood

Budujemy Dom wrzesień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska październik 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum