PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Narzędzia

Work smarter, not harder! Lekka, akumulatorowa zaciskarka KAN-therm Mini

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2022-05-20

Niezwykle istotnym elementem każdej instalacji jest jej odpowiedni montaż. Czy musi to być ciężkie zadanie? Zdecydowanie nie. Błędem byłoby sądzić, że branża stoi w miejscu i rozwiązania, które sprawdzały się kilka lat temu w pełni odpowiadają aktualnym normom i standardom. Narzędzia jutra? Mamy je już dziś! W portfolio marki KAN-therm debiutuje nowa zaciskarka.

Mini narzędzie, maksimum korzyści

Zaciskarka KAN-therm Mini to elektryczne narzędzie akumulatorowe, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie połączeń techniką zaprasowania promieniowego. Jaka jest jego kluczowa cecha? Niewątpliwie funkcjonalność i to przez „duże F”. Urządzenie zostało wyposażone w szczęki prasujące w dwóch wariantach profilu zacisku - „M”(12-22) oraz „U”(16-32).

Mini zaciskarka akumulatorowa do rur KAN-therm Mini

Umożliwia ono montaż instalacji w systemach KAN-therm Copper, Steel, Inox oraz Press. Ale to nie wszystko! Ten niewielki wielozadaniowiec został wyposażony w obrotową głowicę 350o, a także uruchamianą automatycznie doświetlającą lampę LED.

Lekka niczym butelka z wodą

Na wygodę korzystania z zaciskarki wpływa także fakt, iż jest ona urządzeniem niezwykle kompaktowym oraz lekkim. Jej wymiary to 366x64x96 mm, a masa wraz z baterią wynosi jedynie 1,6 kg - niewiele więcej niż półtoralitrowa butelka wody. Dzięki temu można ją z łatwością obsługiwać jedną ręką.

Dużym atutem KAN-therm Mini jest także czas ładowania baterii, który wynosi zaledwie 40 minut. O stopniu naładowania akumulatora, a także stanie urządzenia czy konieczności wykonania okresowego przeglądu poinformują nas dedykowane diody LED umieszczone w jego obudowie.

W walizce wykonanej z tworzywa, w komplecie razem z zaciskarką znajdziecie: ładowarkę 230V, baterię 10,8V Li-lon 1,5 Ah oraz komplet szczęk prasujących.

źródło i zdjęcia: KAN

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum