PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Farby, emalie, systemy dekoracyjne

Malujemy płytki ceramiczne farbą Tikkurila Luja Ceramic Tiles. Ponad 13 tysięcy odcieni do wyboru

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2022-05-09

Tikkurila Luja Ceramic Tiles to produkt 2 w 1, który ze względu na doskonałą przyczepność do podłoża nie wymaga stosowania żadnego podkładu. Farba tworzy wyjątkowo odporną powierzchnię na wielokrotny kontakt z zimną i gorącą wodą, a także środki do mycia, środki czyszczące i różnego rodzaju plamy.

Tikkurila Luja Ceramic Tiles jest przeznaczona do malowania glazury na ścianach w pomieszczeniach suchych oraz mokrych, a także do płytek ceramicznych ułożonych na podłodze w pomieszczeniach suchych o małym natężeniu ruchu.

Opakowanie farby Tikkurila Luja Ceramic Tiles
Opakowanie farby Tikkurila Luja Ceramic Tiles

Farba wykazuje wysoką odporność na różnego rodzaju plamy, zarówno tłuste powstałe m.in. po gorącym oleju lub majonezie, jak i po barwiących produktach, takich jak sok marchewkowy, czerwony barszcz czy czerwone wino. Z tego też względu świetnie sprawdzi się w przestrzeni kuchennej czy w jadalni.

W łazience z kolei z Tikkurila Luja Ceramic Tiles nie trzeba obawiać się nieestetycznych plam po płynach i żelach czyszczących, środkach dezynfekujących, do kąpieli czy paście do zębów, ciesząc się pięknym kolorem przez długi czas.

Dzięki doskonałej przyczepności do podłoża farba nie wymaga gruntowania, co znacznie ułatwia renowację. W efekcie, bez konieczności zrywania płytek ze ścian można jeszcze szybciej zaaranżować zmianę wystroju kuchni bądź łazienki i nadać tym wnętrzom nowy, atrakcyjny wygląd.

Wystarczy oczyścić glazurę i pomalować za pomocą Tikkurila Luja Ceramic Tiles. Farbę można też zabarwić na ponad 13 tysięcy odcieni, dopasowując kolor ścian do stylu całego wnętrza czy nawet najbardziej ekstrawaganckiej koncepcji.

Tikkurila Luja Ceramic Tiles powstała z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jest to produkt wodorozcieńczalny, dzięki czemu podczas malowania do atmosfery unosi się para wodna, a opakowanie częściowo wykonano z plastiku pochodzącego z recycklingu.

Źródło i zdjęcia: Tikkurila

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska czerwiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum