Gazowe kotły kondensacyjne CONDENS i CONDENS PLUS

Gazowe kotły kondensacyjne CONDENS i CONDENS PLUS to nowość w ofercie firmy SAS. Zostały zaprojektowane do centralnego ogrzewania i do produkcji ciepłej wody użytkowej zarówno w mieszkaniach, jak i w domach.

Gazowe kotły kondensacyjne CONDENS i CONDENS PLUS
ZMK SAS Spółka z o. o. Monoblokowa pompa ciepła Vesta powietrze-woda
www.sas.busko.pl
ZMK SAS Spółka z o. o. Monoblokowa pompa ciepła Vesta powietrze-woda
Dane kontaktowe:
+48 41-378-46-19
Przemysłowa 3, 28-100 Busko Zdrój, Owczary

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Kotły gazowe, odpowiednio dobrane do zapotrzebowania energetycznego, sprawdzą się zarówno w nowych budynkach, jak i w modernizowanych.

Kocioł jednofunkcyjny CONDENS (19, 24, 30, 42 kW) został zaprojektowany do centralnego ogrzewania, można jednak podłączyć do niego zewnętrzny zasobnik c.w.u., co umożliwi przygotowanie ciepłej wody użytkowej.

Montaż urządzenia jednofunkcyjnego z zasobnikiem jest dobrym rozwiązaniem w większych domach, w których jest więcej punktów poboru ciepłej wody.

Kocioł w wersji dwufunkcyjnej CONDENS PLUS (19, 24, 30 kW) zaprojektowano zarówno do centralnego ogrzewania, jak i do produkcji c.w.u. - przepływowo za pośrednictwem wbudowanego płytowego wymiennika ciepła.

W mieszkaniach i w małych domach, w których można zainstalować kocioł blisko kuchni i łazienki (czyli długości instalacji CWU są niewielkie) oraz nie ma dużego zapotrzebowania na CWU, stosuje się najczęściej kotły dwufunkcyjne.

 

 

Źródło i zdjęcia: ZMK SAS Spółka z o. o.