Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 40867
EURO SZAKK PL - EURO SZAKK PL Producent przydomowych oczyszczalni ścieków

EURO SZAKK PL EURO SZAKK PL Producent przydomowych oczyszczalni ścieków

Telefon 605 054 205, 664 233 299
E-mail sklep@szakk.pl
Adres Polna 9, 42-240 Rudniki
Dbając w trosce o środowisko EURO SZAKK PL dostarcza urządzenia pozwalające na oczyszczenie zanieczyszczeń w gospodarstwach domowych, a tym samym przyczynia się poprawy naszego ekosystemu. ... Czytaj więcej
EURO SZAKK PL

Dbając w trosce o środowisko EURO SZAKK PL dostarcza urządzenia pozwalające na oczyszczenie zanieczyszczeń w gospodarstwach domowych, a tym samym przyczynia się poprawy naszego ekosystemu.

Zalety EURO SZAKK

EURO SZAKK PL to lider na rynku Polskim, który oferuje szereg urządzeń związanych z:

 • oczyszczaniem ścieków bytowych
 • zbieraniem i zagospodarowaniem wód deszczowych
 • separacją tłuszczy i olei

Ekologia to nauka o strukturze i funkcjonowaniu przyrody. Potocznie kojarzy się z dbaniem i walką o środowisko. W codziennym, domowym życiu jest również ważna. Dzięki segregacji śmieci, przydomowym oczyszczalnią oraz rozsądnym zakupom, możemy się łatwo przyczynić do poprawy stanu naszego otoczenia.

Firma powstała w 1991 roku i jest aktywnie obecna na Polskim rynku w branży budowlanej.  Zdobyte doświadczenie oraz problematyka związana ze współczesną ekologią skłoniła nas do produkcji przydomowych oczyszczalni ścieków, zbiorników na wodę i deszczówkę oraz systemów odwodnień.

 
Działalność EURO SZAKK

W swojej ofercie EURO SZAKK PL posiada przydomowe oczyszczalnie ścieków SZAKK, oczyszczalnie tunelowe, oczyszczalnie pakietowe oraz oczyszczalnie drenażowe, separatory tłuszczu i węglowodorów, studnie przepompowe - przepompownie, studnie wodomierzowe, tunele rozsączające, studnie chłonne oraz studzienki rozdzielające.

Jest Producentem dającym na swoje produkty od 10 do 30 lat gwarancji.

Produkuje wszystkie swoje wyroby z czystego POLIETYLENU - daje na wszystkie swoje wyroby atesty, certyfikaty oraz\lub Aprobaty Techniczne.

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w zakresie ekologicznych i biologicznych oczyszczalni ścieków, wystarczy kontakt z numerami: 605 054 205 lub 34 327 95 81 pod którymi nasi profesjonalni doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wszystkie zbiorniki EURO SZAKK PL powstają z czystego polietylenu - biały kolor - nie przemiału - w kolorze czarnym, które powodują, że zbiorniki się zapadają lub odkształcają w ziemi zmniejszając swoją objętość !!!

Zbiorniki przenośne EURO SZAKK
Zbiorniki są samonośne - czyli tak twarde i wytrzymałe, że nie potrzeba ich obsypywać cementem !!!

Na wszystkie produkowane elementy EURO SZAKK PL posiada certyfikaty, aprobaty techniczne lub deklaracje, które są wymagane przez Urzędy i prawo budowlane.
 

Najważniejsze cechy EURO SZAKK

Przydomowa oczyszczalnia ścieków EURO SZAKK PL

Wszystkie produkowane przez firmę przydomowe oczyszczalnie ścieków, są zbudowane w oparciu o najwyższej klasy zbiornik z PEHD, wytwarzane w procesie obtapiania rotacyjnego.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków zwana również ekologiczną oczyszczalnią ścieków jest jednym z najtańszych sposobów na zagospodarowania ścieków bytowych. Przydomowa oczyszczalnia ścieków pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Koszt miesięcznej eksploatacji to tylko ok. 6 zł. Przydomowe oczyszczalnie to nie tylko pozbycie się ścieków bytowych - to przede wszystkim ochrona środowiska, która w dzisiejszych czasach powinna być priorytetem.

Zbiornik osadnika 1200, 2000, 2700, 3150 oraz 3600 posiada ściankę o wymiarze 8 mm - co czyni go najlepszą konstrukcją na rynku. Dzięki dużej ściance oraz specjalnie zaprojektowanemu ożebrowaniu, osadniki SZAKK mogą być zasypywane samym piaskiem lub gruntem rodzimym. Obniża to znacznie koszty samego montażu, który w przypadku oczyszczalni SZAKK nie wymaga obsypywania zbiorniki mieszanką piasku z cementem.

Do każdego osadnika przydomowej oczyszczalni ścieków istnieje możliwość założenia nadstawki - nadbudowy o wymiarach 25 i 55 cm co zapewnia montaż oczyszczalni na większych głębokościach. Nadstawki są oczywiście modułowe i można je ze sobą łączyć jedna na drugą do uzyskania potrzebnej wysokości.

Osadniki gnilne SZAKK można łączyć ze sobą szeregowo za pomocą specjalnego łącznika. Daje nam to możliwość stworzenia zbiornika kilku komorowego lub zbiornika o większej pojemności. Zastosowanie to ma znaczenie przy budowie przydomowe oczyszczalni ścieków dla większej liczby mieszkańców.

zapraszamy do sklepu internetowego z oczyszczalniami ścieków

Separator tłuszczu i separator węglowodorów EURO SZAKK PL

W ofercie posiadamy szereg separatorów tłuszczów i separatorów węglowodorów o różnej przepustowości. Dodatkowo w celu zwiększenia efektywności pracy urządzenia, produkujemy separatory tłuszczu z odmulaczem - oferowane przez nas separatory posiadają zintegrowany odmulacz, oraz separatory węglowodorów z odmulaczem lub separatory węglowodorów z odmulaczem i bay-passem.   Pozwoli to na odpowiednie dobranie osadnika separatora do indywidualnych potrzeb.

Zastosowanie separatorów tłuszczów i skrobi

Separatory tłuszczów powinny być stosowane wszędzie, gdzie niezbędne jest oddzielanie tłuszczów, olejów roślinnych i zwierzęcych od ścieków, zarówno w obiektach handlowych jak i produkcyjnych np.:

    kuchnie, przedsiębiorstwa gastronomiczne (restauracje, hotele, stołówki itp.),
    grille, smażalnie, chłodnie, punkty sprzedaży żywności (ze zwrotem naczyń),
    sklepy mięsne, producenci mięsa i przetworów, rzeźnie, ubojnie, wytwórnie półproduktów,
    zakłady utylizacji zwierząt,
    wytwórnie kleju z kości zwierzęcych, mydła i stearyny,
    wytwórnie margaryny, marynat, chipsów, frytek

zapraszamy do sklepu internetowego z separatorami tłuszczów

Zastosowanie separatorów węglowodorów EURO SZAKK PL


Separator węglowodorów zatrzymuje substancje ropopochodne (olej i paliwa) zawarte w wodach deszczowych spływających z:

 • parkingów dla pojazdów samochodowych,
 • stacji benzynowych,     
 • myjni samochodowych, warsztatów i składowisk złomu.

zapraszamy do sklepu internetowego z separatorami

Przepompownie ścieków i studnie wodomierzowe

Wszystkie produkowane przez nas przepompownie ścieków i studnie wodomierzowe, są zbudowane w oparciu o najwyższej klasy zbiornik z PEHD, wytwarzane w procesie obtapiania rotacyjnego, co zapenia im 100% szczelność w odróżnieniu od technologi betonowej.

Przepompownie ścieków oraz studnie wodomierzowe posiadają ściankę o wymiarze od 5 do 8 mm (w zależności od pojemności) - co czyni je najlepszą konstrukcją na rynku. Dzięki dużej ściance oraz specjalnie zaprojektowanemu ożebrowaniu, studnie przepompowe i wodomierzówki SZAKK mogą być zasypywane samym piaskiem lub gruntem rodzimym. Obniża to znacznie koszty samego montażu, który w przypadku studni  SZAKK nie wymaga obsypywania zbiorniki mieszanką piasku z cementem.

Studnie przepompowe ścieków lub wody SZAKK:

 • PP 410-1055
 • PP 600-805, PP 600-1125, PP 600-1395, PP 600-1665, PP 600-1860
 • PP 600-1125, PP 600-1485, PP 600-1755, PP 600-2025, PP 600-2200
 • PP 700-1010, PP 700-1280, PP 700-1550, PP 700-1820, PP 700-2090, PP 700-2360
 • PP 1100-1010, PP 1100-1280, PP 1100-1550, PP 1100-1820, PP 1100-2090, PP 1100-2360

Są to zbiornik o kształcie pionowy przeznaczony głównie jako studzienka przepompowa do przydomowych oczyszczalni ścieków oraz odpływów kanalizacji, w których wymagane jest podniesienie ścieków na daną wysokość i skierowanie ich do oczyszczalni miejskiej.

W przypadkach, gdy z powodów ukształtowania terenu lub trudnych warunków geologicznych nie można zastosować kanalizacji grawitacyjnej stosuje się przepompownie ścieków. Przepompownia lub kilka przepompowni pozwala na transport ścieków na dowolna odległość.

Przepompownia składa się ze zbiornika zbiorczego do którego trafiają ścieki oraz automatycznej pompy tłoczącej ( występująca jako opcja ) ścieki dalej z pokonaniem wymaganej różnicy poziomów. Przepompownie instalowane mogą być przed osadnikiem gnilnym lub oczyszczalnia biologiczna.

zapraszamy do sklepu internetowego ze studniami przepompowymi

Studnie wodomierzowe SZAKK:

 • SW 700-1010, SW 700-1280, SW 700-1550, SW 700-1820, SW 700-2090, SW 700-2360
 • SW 1100-1010, SW 1100-1280, SW 1100-1550, SW 1100-1820, SW 1100-2090, SW 1100-2360


Jest to nową gama studzienek przeznaczonych do podłączenia odbiorców do sieci dystrybucji wody. Umożliwia wyciągnięcie zespołu licznika dzięki połączeniu giętkiemu oraz połączeniu za pomocą szybko-złącza. Studnia wodomierzowa SZAKK  została specjalnie zaprojektowana w taki sposób, aby było można w każdych warunkach i w każdej chwili odciąć dopływ wody, jednocześnie doskonałe zabezpiecza przed zamarznięciem wodomierza.

zapraszamy do sklepu internetowego ze studniami wodomierzowymi

Do każdej studni - przepompowni fi 700 i 1100 istnieje możliwość założenia nadstawki o wymiarach 25 i 55 cm, a dla fi 410 i fi 600 19, 27, 46, 73 i 100 cm co zapewnia montaż separatora na większych głębokościach. Nadstawki są oczywiście modułowe i można je ze sobą łączyć jedna na drugą do uzyskania potrzebnej wysokości. Dodatkowo istnieje możliwość przycięcia każdej z nich do wymaganej wysokości.

Promocje Euro Szakk

Promocje Euro Szakk

Pytania i odpowiedzi – informacje przydatne przez zakupem

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA