Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Rolety, kraty rolowane, markizy, żaluzje, okiennice

Szkolenia Alu-Profesjonalista dla sprzedawców okien i drzwi

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-05-04

Aluprof, czyli jeden z europejskich liderów branży stolarki aluminiowej, poinformował o zorganizowaniu wyjątkowego cyklu szkoleń. Są skierowano do sprzedawców firm posiadających salony sprzedaży okien i drzwi z aluminium. Wyszczególnione zostaną zalety aluminium w nowoczesnym budownictwie, istotność odpowiedniego montażu i bezpieczeństwa domowników oraz innowacyjnych rozwiązań smart home.

Misja i cele Aluprof

Aluprof od lat prowadzi spotkania dla architektów, producentów, partnerów i klientów, podczas których edukuje branżę i podkreśla jej najważniejsze kierunki rozwoju.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom zrealizowanych projektów seminaria niezmiennie cieszą się wysoką frekwencją i aktywnością.

Producent uczestniczy też w spotkaniach i konferencjach na całym świecie, organizowanych przez inne firmy i stowarzyszenia.

Te działania to jeden z elementów strategii zrównoważonego, odpowiedzialnego rozwoju firmy.

Zrównoważony rozwój to dla nas nie tylko działania skierowane na ratowanie środowiska naturalnego. Staramy się wytyczać kierunki rozwoju dla branży, edukować pracowników i promować ekspercką wiedzę i rozwiązania, dzięki którym rozwijają się nasi partnerzy – podkreśla Aleksandra Baksik, Brand & Sustainable Development Manager Aluprof SA.

Szczegóły szkoleń Aluprof

Szkolenia z cyklu Akademia Alu-Profesjonalisty to seria sześciu spotkań dedykowanych dla sprzedawców oraz doradców handlowych, w trakcie których producent opowie o zaletach okien, drzwi i osłon przeciwsłonecznych z aluminium.

Pierwsze dwa wydarzenia odbyły się już 23 i 28 kwietnia, następne zaplanowano na 12 maja

Webinary to część programu Premium Partners, stworzonego przez Aluprof. W jego ramach producent wspiera i edukuje swoich partnerów biznesowych i klientów poprzez szkolenia, a także zdigitalizowane materiały dotyczące technologii oraz systemów.

Najnowsza Akademia w szczególności dotknie takich tematów, jak energooszczędność, bezpieczeństwo, wpływ na środowisko i możliwości wykorzystania aluminiowej stolarki.

Terminy szkoleń z serii Alu-Profesjonalista
Tematyka oraz terminy szkoleń Aluprof fot. Aluprof S.A.

Program Akademii Alu-Profesjonalisty skierowany jest do sprzedawców, którzy razem z Aluprof mogą stać się profesjonalnymi doradcami w zakresie rozwiązań aluminiowych dla domu.

Chcemy, by nasi Partnerzy rozwijali się razem z nami, dlatego dostarczamy specjalistyczną wiedzę w najlepszym wydaniu. Zapraszamy branżę do wspólnego budowania lepszej przyszłości. Chcemy, by każdy wiedział, że nikt nie opowie o aluminium z taką pasją i zaangażowaniem, jak Aluprof – mówi Bożena Ryszka, dyrektorka marketingu i PR Aluprof. – Planujemy przeszkolić sprzedawców naszych partnerów, mających bezpośredni kontakt z klientem końcowym tak, by wyposażyć ich w wiedzę merytoryczną, która wesprze sprzedaż systemów aluminiowych Aluprof - dodaje.

źródło i zdjęcia: Aluprof S.A.

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum