Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

Postaw na duże przeszklenia z systemem HST CORNER VIEW

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-02-23

Jeżeli chodzi o lokalizację naszego wymarzonego domu to wybieramy zazwyczaj taką, która jest z dala od miasta. Dzięki temu możemy być blisko natury, i przy okazji żyć z nią w zgodzie. Zmiany klimatyczne niestety postępują szybkim krokiem, dlatego tak ważne i istotne jest żebyśmy zaczynali zmiany od nas samych. W ten sposób będziemy wpływać dobrze na otaczający nas świat.

Nie tylko wymarzony ale też ekologiczny dom na lata

Budowa domu to najprawdopodobniej jedna z najważniejszych inwestycji w życiu. Każdy z nas chce mieć miejsce, które będzie bezpieczne, przytulne oraz dobrze wpłynie na środowisko. Eko domy to również oszczędności, które odczują portfele. Oszczędności w formie zmniejszonego zużycia energii to również zmniejszona ilość gazów cieplarnianych, które nie trafią do atmosfery. Dlatego stawiajmy na wysokiej jakości produkty, które poprawią i zredukują zużytą energie w domu.

W zgodzie z naturą

Większość jest zmęczony nieustanną gonitwą świata i chciałaby choć raz zatrzymać się na moment. Złapać równowagę i odpowiedni balans. Przyroda sprzyja temu aby uspokoić się, nabrać dużo energii i zapomnieć o ciągłej gonitwie. Dlatego coraz częściej większość z inwestorów decyduje się na ekologiczne domy z dala od wielkich aglomeracji.

Budujemy małe, ale przy tym bardzo przytulne domy, w których czujemy się blisko natury. Wykorzystanie systemu HST CORNER VIEW umożliwi poczucie bliskości jeszcze bardziej! Naturalne światło, które maksymalnie doświetli nam pomieszczenie wygeneruje w nas dużo energii, a my sami poczujemy się jakbyśmy byli na świeżym powietrzu.

Czym się charakteryzują przeszklenia HST CORNER VIEW?

System okien unoszono-przesuwnych HST PASSIV CORNER VIEW to idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie narożnych wyjść tarasowych. Z myślą o nieograniczonej swobodzie, komforcie użytkowania i energooszczędności firma Adams stworzyła system drzwi z obniżonym skrzydłem stałym, niskim progiem oraz narożnym połączeniu szyb technologia STEP, które dadzą nam dużą ilość światła dziennego i optymalne wykorzystanie powierzchni mieszkalnej.

Dlaczego warto zainwestować w CORNER VIEW?

Przede wszystkim oferują komfort i łatwość obsługi ze względu na znikomą wartość sił operacyjnych. Nowoczesny i zgodny z trendami architektury design, sprawi że dom będzie wyglądał wyjątkowo. Do pomieszczeń będzie wpadało dużo naturalnego światła, które ożywi wnętrze. Wraz z montażem okien tarasowych wzrasta szczelność powietrznej budynku. Dodatkowo do wyboru jest bardzo duży wybór barw kolorów jak i możliwość sterowania pilotem.

Kupuj online! Znajdź punkt sprzedaży i skontaktuj się z wybranym punktem telefonicznie lub mailowo

Więcej ciepła, więcej światła, więcej komfortu użytkowników, to misja, cel i przeznaczenie okien tarasowych HST PASSIV CORNER VIEW. Dlatego już teraz  zapraszamy do skorzystania z zimowej promocji na okna i drzwi.

źródło i zdjęcie: AdamS

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum