Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Sprzęt AGD

Komfortowe połączenie kuchni z salonem

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-11-07

Kuchnia połączona z salonem to miejsce, gdzie przygotowywanie posiłków łączy się z odpoczynkiem i przyjmowaniem gości. Tę wspólną strefę warto starannie zaprojektować, w czym pomogą eleganckie i funkcjonalne urządzenia z linii Frames by Franke.

Trend przenikania się pomieszczeń i funkcji ma bardzo duży wpływ na sposób projektowania kuchni i wywołał rewolucję w branży AGD. Meble kuchenne nie różnią się wyglądem od salonowych, zaś w przypadku urządzeń wzornictwo postawiono na równi z funkcjonalnością.

W tym duchu zaprojektowano linię urządzeń Frames by Franke. Jest w niej aż 59 elementów, w tym piekarniki, płyty grzewcze, okapy, zlewozmywaki i baterie, wszystkie wyposażone w zaawansowane funkcje. Najlepszym tego przykładem jest piekarnikw, którym można upiec aż 4 różne potrawy bez mieszania się zapachów i smaków, czy też płyty indukcyjne z programami automatycznymi.

Urządzenia Frames by Franke w głębokiej czerni lub kolorze szampana i stalowymi detalami będą pasowały do materiałów stosowanych na frontach i blatach, które trafiły do kuchni z salonu, dając ostateczny kres laboratoryjnym wnętrzom z ostrym oświetleniem. Dziś w kuchni coraz modniejsza staje się nasycona i ciemniejsza kolorystyka. Najmodniejsze zabudowy utrzymane są w odcieniach brązu, granatu, szarości i antracytu.

Wyglądu kuchni dopełni nastrojowe oświetlenie -  punktowe, w dekoracyjnych oprawach, takich jakie stosuje się również w salonach. Dobrze zaprojektowana kuchnia i odpowiednio dobrane urządzenia pozwolą każdemu domownikowi poczuć się prawdziwym mistrzem kuchni.

źródło i zdjęcia: Franke

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum