Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Grzejniki wodne

Najpiękniejszy wymiar ciepła - grzejniki Radeco

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-11-06

Radeco to marka grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, które oprócz funkcji grzewczych stanowią również ozdobę łazienki, a także innych pomieszczeń. Dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji grzejników sprawia, że produkty firmy są sprawdzone i dopracowane. Alplast wykonuje grzejniki z profili stalowych i miedzianych o różnych przekrojach, ponadto oferuje grzejniki chromowane.

Na życzenie klienta firma jest w stanie wyprodukować grzejnik dekoracyjny na indywidualne zamówienie. Oprócz rur stalowych, materiałami użytymi do produkcji grzejników są między innymi: kamień, szkło oraz panele stalowe. Alplast jest inspiracją dla projektantów wnętrz, a także innych producentów.

Radeco oferuje swoim klientom szereg modeli dekoracyjnych, nieszablonowych, które nie tylko ogrzeją daną przestrzeń użytkową, ale także podwyższą jej standard i nadadzą oryginalny wygląd.

Grzejnik LENTO

Jednym z nowo oferowanych modeli jest grzejnik LENTO. Wykonany ze stalowych, kwadratowych profili 30/30 mm, swoim kształtem przypomina nowoczesne dzieło sztuki. Projekt grzejnika zakładający jego geometryczną formę oraz odejście od standardowych, okrągłych profili, sprawił, iż marka Radeco wyznacza nowe trendy we wzornictwie grzejników dekoracyjnych.

Ten typ grzejnika sprawdzi się doskonale w łazienkach, salonach kąpielowych, przestrzeniach minimalistycznych, czy nowoczesnych. Wymiary grzejnika to wysokość: 1350 mm, szerokość całkowita: 500 mm, podłączenie V: 50 mm, waga: 11.5 kg, moc grzejnika przy parametrach 75/65/20: 505 W. Dostępny także w wersji 3- oraz 7-elementowej.

TREX - stalowy grzejnik pokojowy

Klasyczny grzejnik o dużej mocy grzewczej. Doskonale zastąpi kaloryfery starego typu w naszych mieszkaniach. Możliwość doboru ilości kolumn i ich wysokości. Dodatkowo oferujemy malowanie w różnych kolorach, co gwarantuje niesamowity efekt.

Powierzchnia grzejnika jest lakierowana w dowolnym kolorze z palety barw strukturalnych Radeco lub z palety RAL. Moc grzejnika przy parametrach 75/65/20°C: od 185 do nawet 2688 W. Gwarancja Producenta: 5 lat

Grzejnik TUBO K

Grzejnik wykonany jest z kwadratowych profili, które nadają całości geometryczny kształt. Mocowania, jak również wieszaczki grzejnika są spójne z całą estetyką projektu i również mają kwadratowy kształt. Konstrukcja grzejnika podkreśla swoją strzelistość i smukłość poprzez przesunięcie w górę dwóch środkowych elementów.

Grzejnik dekoracyjny Tubo K wyznacza nowe trendy we wzornictwie grzejników. Jego smukła konstrukcja wypełni wszelkie wąskie przestrzenie łazienki, przedpokoju czy salonu. Wysokość: 1620 mm, szerokość: od 285 mm do 625 mm.

Grzejnik z programu Design - kolor zawsze w cenie!

źródło i zdjęcia: Alplast-Radeco

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum