ICYNENE ruysza z produkcją w Europie

Nie mogło być inaczej! Izolacje natryskowe pianką poliuretanową to coraz częściej wybierana metoda ocieplania poddaszy. Dzięki nieporównywalnej szczelności i wyjątkowym właściwościom higrotermicznym pianek ICYNENE, technologia ta dynamicznie rozwinęła się w całej Europie, zdobywając ogromną rzeszę zadowolonych inwestorów.

ICYNENE ruysza z produkcją w Europie
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
domoterm.pl
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
Dane kontaktowe:
660 727 805, 728 483 862
Kościuszki 33, 47-400 Racibórz

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, kanadyjski producent ICYNENE Inc. z ponad 30-sto letnim doświadczeniem w izolacjach natryskowych PUR postanowił rozpocząć produkcję pianek w Europie. Zdecydowano, aby produkcja znajdowała się w Europie Środkowej, a dokładnie w Czechach, skąd w bardzo szybki i bezkompromisowy sposób można dostarczać towar do największych dystrybutorów w Europie.

Czeska fabryka posiada własne laboratorium oferujące zaplecze do badań i testowania nowych produktów wg norm europejskich a także do badania jakości aktualnych produktów.

Komponenty wyprodukowane w Czeskiej fabryce są oparte na składnikach i formułach opatentowanych w Kanadzie i spełniają najwyższe standardy europejskie.

ICYNENE jako światowy lider izolacji natryskowych otworzył Europejskie Centrum Szkoleniowe w którym obecni oraz przyszli autoryzowani wykonawcy będą mogli uzyskać profesjonalne szkolenie dotyczące stosowania wszystkich produktów ICYNENE.

Kanadyjski producent sprawuje nadzór oraz pełną kontrolę jakości każdej partii produktów. Niezależnie od miejsca z którego są zamawiane komponenty, czy to z produkcji w Kanadzie czy w Czechach – ICYNENE gwarantuje najwyższą jakość izolacji.

Produkty serii ICYNENE H2Foam objęte są 25-cio letnią gwarancją na właściwości termiczne oraz fizyczne izolacji, bez znaczenia czy produkowane są w Europie czy w Kanadzie.

źródło i zdjęcia: ICYPOL