ICYPOL: W poszukiwaniu odpowiedniej izolacji...

Zapewne niejednokrotnie słyszałeś, że jeśli chodzi o ocieplenie domu, to najważniejszym współczynnikiem jest lambda. Nie ma tu wątpliwości, że odgrywa ona dużą rolę w utrzymaniu ciepła w czasie chłodniejszych miesięcy, ale aby uzyskać jak najwyższy komfort cieplny budynku, pianka izolacyjna taka jak ICYNENE może być tą izolacją która przeniesie Twój dom na wyższy poziom izolacji.

ICYPOL: W poszukiwaniu odpowiedniej izolacji...
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
domoterm.pl
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
Dane kontaktowe:
660 727 805, 728 483 862
Kościuszki 33, 47-400 Racibórz

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Zgadza się – lambda nie jest jedynym czynnikiem, którym należy się kierować przy wyborze izolacji dla Twojego domu. Należy zwrócić uwagę na szczelność, bowiem wszelkiego rodzaju drobne niedociągnięcia (mostki termiczne) mogą być przyczyną ogromnej straty ciepła z budynku pogarszając tym samym komfort cieplny budynku.

Pianka izolacyjna ICYNENE rozpręża się ponad 100-krotnie, niezależnie od miejsca, w którym jest stosowana, co pozwala na wypełnienie trudno dostępnych miejsc i zakamarków w Twoim domu. Budowa nowego domu "wyposażonego" w  izolację ICYNENE pomorze Ci stworzyć nie tylko bardziej energooszczędny dom, ale również bardziej komfortowy. Wynika to z faktu, że izolacja natryskowa ICYNENE może przyczynić się do zmniejszenia nieszczelności, poprzez eliminację mostków termicznych.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z autoryzowanym wykonawcą izolacji natryskowej ICYNENE w Twojej okolicy (link do mapy wykonawców tutaj).

źródło i zdjęcia: ICYPOL