ICYPOL: Korzyści z ocieplenia domu pianką ICYNENE

Jeżeli chodzi o komfort Twojej rodziny, domy, które nie są odpowiednio ocieplone mogą być przyczyną złego samopoczucia, a ty możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy. Przewiewny i chłodny dom jest mało przyjemny dla jego mieszkańców, a zwłaszcza dla Twojego portfela. Rozwiązaniem problemu jest wymiana istniejącej izolacji na rewolucyjną izolację ICYNENE.

ICYPOL: Korzyści z ocieplenia domu pianką ICYNENE
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
domoterm.pl
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
Dane kontaktowe:
660 727 805, 728 483 862
Kościuszki 33, 47-400 Racibórz

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Oto korzyści płynące z zastosowania izolacji ICYNENE:

Oszczędność

Sposób, w jaki pianka ICYNENE jest aplikowana zapewnia wypełnienie nawet najmniejszych pustek i szczelin. Tworzy ona solidne uszczelnienie domu, tym samym eliminuje mostki termiczne, a co za tym idzie redukuje odpływy mas ciepłego powietrza, przyczyniając się do oszczędności energii.

Bezpieczeństwo

Izolacja natryskowa ICYNENE spieniana jest wyłącznie wodą, dzięki temu zapewnia najwyższą klasę jakości powietrza w pomieszczeniach A+. Ponadto pianka H2Foam Lite prawie w ogóle nie absorbuje wody i jak potwierdziły badania, nie rozwija się na jej powierzchni szkodliwa dla zdrowia pleśń.

Trwałość

Pianka ICYNENE dzięki znakomitej przyczepności, klei się bardzo dobrze do podłoża, dzięki temu nie osiada, nie opada i nie obwisa. Wykonana izolacja budynku objęta jest gwarancją producenta na okres 25 lat!

Redukcja hałasu

Natryskowa izolacja ICYNENE posiada zdolność do redukowania hałasu, tym samym może ograniczyć nieprzyjemne dźwięki przedostające się z sąsiednich pomieszczeń  lub z zewnątrz budynku.

Szybkość wykonania

Dzięki unikatowym właściwościom pianki i ogromnemu doświadczeniu naszych Autoryzowanych Wykonawców, ocieplenie poddasza pianką zwykle zajmuje zaledwie 1 dzień.

Pewnie zastanawiasz się czy można wymienić istniejącą izolacją na piankę ICYNENE? Tak!.. i wbrew pozorom nie jest, aż tak kłopotliwe jakby się wydawało! Znajdź najbliższego Autoryzowanego Wykonawcę i dowiedz się jak w łatwy i szybki sposób ocieplić dach pianką ICYNENE.

źródło i zdjęcia: ICYPOL